Vamoos Sadakati Sürdürmek Üzere Yeni Uygulama Özellikleri Yayınladı

“Seyahat Şirketleri için Uygulama” olarak bilinen Vamoos, müşteri sadakatini arttırmayı daha kolay hale getirerek rezervasyonları devamlı kılacak olan bir uygulama güncellemesi yayınladı.

Seyahat şirketlerine günlük rehberler, canlı uçuş uyarıları, etkileşimli haritalar, hava durumu, ilgi çekici yerler ve tüm seyahat belgeleri gibi özellikler sağlayan ve müşteri deneyimlerini geliştirmelerine yardımcı olan Vamoos iş hayatında beşinci yılını kutluyor.

Yeni sürüm, uygulamanın tamamen özelleştirilebilir olmasını sağlayarak, seyahat şirketlerinin uzmanlık bilgilerini ve hizmetlerini tamamen yansıtmasını sağlayacak.

Yeni sürüm, hem işlevsellik hem de tasarım açısından 15 yeni özellik sunuyor. Bu özellikler; tamamen özelleştirilebilir etiketler ve her deneyimin tamamen ısmarlanmasına izin veren simgelerden oluşuyor.

Güncellemeler ayrıca tüm ayrıntılarını tek bir ekranda görüntüleme işlevselliğini de sağlar – yani seyahatleri henüz başlamadan önce hayata geçirir!

Ayrıca, uygulama ana sayfasında diğer seyahatleri gösterme ve müşterilerin bir sonraki seyahatlerini düşünmelerini sağlayan, özel olarak tekrarlamaya teşvik eden ve sadakat sağlayan özellikler de eklendi.

“Seyahat şirketleri için bunu en iyi şekilde destekleyen işlevsellik”

Vamoos’un kurucusu ve yöneticisi Tony Bean, “Vamoos ile son beş yılda ne kadar ilerleme kaydettiğimizle gurur duyuyoruz. Uygulamada sürekli yenilik yapmamızın yanı sıra, kilit başarı faktörlerimizden biri, ortaklarımızla olan yakın ilişkilerimizdir ve bu da onların ve müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri sunmamızı sağlar.

“Yeni güncellemede, müşterilerimizin her zaman tavsiyelerde bulundukları – sadakat ve yeniden rezervasyon gibi – iki önemli faktöre odaklandık ve seyahat şirketleri için mümkün olan en iyi şekilde bunu destekleyen işlevselliği sağladık” dedi.

Tüm yeni Vamoos özellikleri hakkında daha fazla bilgi için vamoos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!