Fransızca Konuşan Otelciler Kovid-19 Sonrasını Değerlendirecek

I Meet Hotel endüstri etkinliği, otelcilik sektörü için ileriye dönük bir çizelge oluşturmak için Paris’te hibrit formatı benimsedi.

I Meet Hotel endüstri etkinliği 15 Eylül’de Paris’te gerçekleşecek. Mevcut koşullara uygun olarak, B2B buluşması yüz yüze tartışmaları ve çevrimiçi katılımı birleştiren yenilikçi bir karma format benimseyecek. Yeni format, oteller ve uluslararası iş konferansları için gelecekte benimsenecek format olabilir.

Otelcilik alanında önde gelen Fransızca konuşanların ilgisini çekecek etkinlik, otelcilere ve danışmanlara yıl başından itibaren bilinmeyen bir konaklama sektörünün değerlerini alma şansı verecek.

Önde gelen konaklama işletmecileri, Kovid sonrası belirli zorluklar ve gelir optimizasyonu, teknoloji, yenilikçi iş modelleri, Covid sonrası pazarlama ve müşteri sadakatinde yeni fırsatları ele alacak.

Ayrıca, Fransa destinasyonu için turizm stratejileri üzerine bir oturum olacak.

Bidroom İş Geliştirme Direktörü, I Meet Hotel organizatörü Caroline Dal’lin; “Sektör liderlerinin doğrudan konuşmalarını duyacağız. Yeni işletme gerçekliklerinin sunduğu fırsatları vurgulayacaklar” dedi.

Yenilikçi karma etkinlik, sınırları olmayan, Fransızca konuşan küresel bir izleyici kitlesini çekmek için tasarlandı.

I Meet Hotel, 2018’deki kuruluşundan bu yana Varşova, Krakow, İstanbul ve Amsterdam’da dört yüz yüze etkinlik düzenlemiştir. Mart ayından bu yana Kovid krizine yanıt veren I Meet Hotel, otelcilerin İK, pazarlama, sürdürülebilirlik, iş ortağı ve CRM süreçlerini uyarlayarak nasıl para tasarrufu yapabileceklerini ve hayatta kalabileceklerini gösteren yedi web semineri düzenledi. Otelciler için bu bilgiler burada mevcuttur.

Bidroom’un CEO’su Michael Ros, ister yüz yüze ister sanal olarak olsun, I Meet Hotel’in genel amacının otelcilerin ağlarını genişletmesine, iş kurmasına, yeni ortaklıklar oluşturmasına ve sürdürülebilir uygulamaları benimsemesine yardımcı olmak olduğunu söyledi.

Ros; “Eşzamanlı sanal akış ile sosyal açıdan uzak yüz yüze görüşmeyi birleştiren I Meet Hotel, ağırlamanın geleceğini günümüze taşıyor. Otel işletmecilerinin ve toplantı planlamacılarının deneyebileceği yeni bir model” dedi.

Etkinliğe kaydolmak ve ek bilgi bulmak için buraya tıklayın.
Ayrıca sponsor fırsatları hakkında bilgi almak için [email protected] adresine e-posta gönderin.

###

Bidroom tarafından düzenlenen I Meet Hotel, Bidroom ve gelecekteki konaklama sektörü etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi için [email protected] adresine e-posta gönderin.

Kaydolmak veya önceki I Meet Hotel web seminerlerindeki sunumlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın veya [email protected] adresine e-posta gönderin. Ek bilgi: www.imeethotel.com.

** Kriz sırasında otelcilere yardımcı olmak için Bidroom, 2020 için tüm otel üyelik ücretlerinden feragat etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!