‘FoodieTrip’ Mutfak Deneyimleri ile Yöresel Yemeklerin Tadını Çıkarın!

FoodieTrip mutfak deneyimleri, seyahat ettiğiniz yerlerde yöreye özgü yemekleri tadabilmenizi sağlıyor.

FoodieTrip yerel rehberlerle birlikte çalışıyor. Böylece gezginler en bilir kişiler tarafından eşsiz bir yemek turuna çıkarılıyor. Gittiğiniz yere ve yaşamak istediğiniz mutfak deneyimine göre değişen fiyatlar, genellikle, 30 ile 1000 dolar arasında. Yabancı bir yerde, hepimizin ‘ne yiyeceğiz ve nerede yiyeceğiz?’ diye üzerinde çok fazla düşündüğü yemek konusu FoodieTrip ile işkence olmaktan çıkıp keyifli bir hale geliyor. Ayrıca, olduğundan daha pahalı bir hesap ödeyip turist tuzaklarına düşmekten ve daha da önemlisi yöresel olmayan yemekleri yemekten kurtuluyorsunuz. Brooklyn’de yapacağınız kahvaltıdan, Seul’de yiyeceğiniz geleneksel bir akşam yemeğine kadar her damak zevki için ayrı bir deneyim yaşamak mümkün. Gerçekten etkileyici bir yöresel yemek deneyimi yaşamak isteyenler için ise birkaç gün süren FoodieTrip fırsatları gezginlerin hizmetine sunuluyor.

Nitelikli ve bilgili kişilerle çalışmaya oldukça önem verilmekte olup rehberlerin seçiminde kapsamlı bir inceleme süreci yürütülüyor. Rehberlerin online olarak değerlendirilmesi sayesinde ise konuklar önceden fikir sahibi olabiliyor.

Trendhunter

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!