Flydubai Yeni Çevrimiçi E-Mağazası Eshop’u Tanıttı

Dubai merkezli havayolu flydubai, yolculara uçuştan önce bir dizi gümrüksüz ürün satın alma ve seyahat ederken koltuklarına teslim etme seçeneği sunan yeni çevrimiçi e-mağazasının lansmanını duyurdu.

eShop, geleneksel uçak içi gümrüksüz alışveriş deneyiminin yerini alacak şekilde tasarlanmıştır ve yolculara uçarken daha geniş bir alışveriş seçeneği ve kolaylık sunar.

Lansman hakkında yorum yapan flydubai Uçak İçi Ürün Başkan Yardımcısı Daniel Kerrison; “Her zaman için uçak içi deneyimimizi geliştirmek için yeni özellikler eklemeye kendimizi adadık ve flydubai eShop lansmanı bu kararlılığımızı yansıtıyor. eShop sayesinde flydubai ile seyahat eden yolcular artık uçuşlarından önce çeşitli ürünleri satın alabilir. Ürünler koltuklarına teslim edileceği için de inanılmaz derecede rahat bir alışveriş imkanı sunulmuş oluyor. eShop by flydubai’nin sunabileceği olanaklara ilişkin heyecan duyuyoruz ve artan ürün ve teklif yelpazemizle herkes için bir şeyler var” dedi.

flydubai ile rezervasyon yaptıran yolcular flydubai eShop’u ziyaret edebilir, uçuş bilgilerini girebilir ve güzellik ürünleri, içecekler, elektronik ürünler, küçük aletler, mücevherler, parfümler ve saatler dahil olmak üzere çok çeşitli duty free ürün seçenekleri ile alışverişe başlayabilir. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra ürünler, uçuşları sırasında yolculara teslim edilecektir.

flydubai, Yeni Nesil Boeing 737-800 uçak filosundaki uçak içi eğlence yayın hizmeti de dahil olmak üzere, uçak içi deneyimini geliştirmek için yeni hizmetler eklemeye devam ediyor. Yolcular, kablosuz olarak kişisel mobil cihazlarına, dizüstü bilgisayarlarına ve tabletlerine aktarılan ücretsiz uçak içi eğlencenin keyfini çıkarabilir. Ticari sınıfta seyahat eden yolcular, özel HD dokunmatik ekranlarında flydubai’nin Uçak İçi Eğlence Sistemine (IFE) ücretsiz erişimin keyfini çıkarmaya devam ediyor.

flydubai’nin Boeing 737 MAX uçağı ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça olarak çok çeşitli filmler, TV şovları, müzik ve oyunlar ile full HD, 11.6 inç ekran ile olağanüstü uçak içi eğlence özelliğine sahiptir. Yolcular, Business Class’ta ücretsiz koltuk arkası eğlencesinin keyfini çıkarabilir veya Ekonomi sınıfında seyahat ederken 15 AED’den (2,27 TL’den ) başlayan fiyatlarla eğlence paketleri satın alabilir.

eShop by flydubai, eShop.flydubai.com adresi üzerinden ziyaret edilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!