Flight Centre ve Hotelbeds Tercihli Ortak Dağıtım Anlaşmasını Duyurdu

Flight Centre, önde gelen küresel yatak bankasının 180.000 mülklük portföyünü tedarik edeceğini görecek bir dağıtım anlaşması imzaladı.

Anlaşma, Hotelbeds’in Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Güney Afrika, Kanada, ABD, Hindistan, Hong Kong ve Dubai’deki erişim atışını da sağlayacak.

Bu pazarlarda 550 perakende mağazası bulunan acente, Bedsonline perakende kanalı aracılığıyla bir Hotelbeds tedarik beslemesini doğrudan sözleşmeli stoğunun yanında yer alacak şekilde entegre edecek. Buna ek olarak, Flight Centre artık Hotelbeds’in Beyond The Bed portföyünden 680’den fazla destinasyonda 25.000 transfer rotası ve 18.000 aktivite ve 170 ülkede 30.000 toplama noktasından yardımcı hizmetler sunacak.

Hotelbeds Küresel Satış Direktörü León Herce; “Flight Center ile tercih edilen ortaklığımızı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

“Flight Center sadece Avustralya’daki en büyük perakende seyahatlerinden biri değil, aynı zamanda dünya çapında önde gelen kaynak pazarlarında ana caddelerde birçok satış noktasına sahip.

“Bu, dünya genelindeki 180.000 otel mülk ortağımız için harika bir haber. Hepsi perakende seyahat acentesi misafirlerine büyük değer veriyor – özellikle Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Güney Afrika, Kanada, ABD, Hindistan, Hong Kong ve Dubai gibi uzun mesafeli kaynak pazarlarından” dedi.

Flight Center Eğlence Ve Satın Alma Lideri Michelle Connolly ise; “Hotelbeds ve perakende seyahat markası Bedsonline ile bu tercih edilen ortaklığa başlamaktan büyük heyecan duyuyoruz.

“Daha da büyümek ve satış erişimimizi daha fazla uluslararası pazarlara genişletmek için iddialı planlarımız var ve Hotelbeds, en özel fırsatlar ve fiyatlardan bazılarına sahip geniş küresel portföyü nedeniyle bunu yapmak için doğru ortak.

“Perakende müşterilerimizin Hotelbeds’in otel ortakları için mükemmel konukları sağlayacağına inanıyoruz ve bu da bunu herkes için harika bir kazan-kazan durumu haline getiriyor” diyerek ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!