Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Finli toplantı mekanı teknoloji sağlayıcısı MeetingPackage, uluslararası büyümeyi arttırmak için 1,5 milyon Euro topladı.

2018 yılının sonlarında kapanan yatırım turu, mevcut yatırımcılar ve Falkensteiner Ventures dahil yeni yatırımcılar tarafından yönetildi.

MeetingPackage, toplantı odalarının çevrimiçi rezervasyonunu sağlamayı, toplantı yerlerinin ve dağıtım ortaklarının toplantıları ve etkinlik satışlarında gelirleri artırma ve maliyetleri azaltmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Yeni ürünleri arasında, temaslı ve çevrimdışı anket formlarıyla yer değiştirmesi amacıyla oteller ve toplantı salonları için bir rezervasyon motoru, ayrıca mekanların yeni müşterilere ulaşmalarına ve zaman kazanmalarına yardımcı olacak küresel bir dağıtım sistemi ve kanal yöneticisi yer alıyor.

MeetingPackage kurucusu ve CEO’su Joonas Ahola; “Müşteriler çevrimiçi olarak toplantı odaları rezervasyonu yapmayı istemelerine rağmen, oteller ve etkinlik mekanları henüz bunun için hazır değildi. Otellere kendi operasyonlarının özünde daha fazla yardım etmemiz gerektiğini anladık.

“Otellere ve etkinlik mekanlarına, toplantı odalarını kendi kanallarından çevrimiçi olarak satmalarının yanı sıra, küresel dağıtım ve daha geniş müşteri tabanına daha fazla kontrol ve erişim kolaylığı sunmalarına yardımcı oluyoruz. Bu, misyonumuza ulaşmak için gerekli bir adımdı” dedi.

2014 yılında kurulan MeetingPackage, platformunun binlerce otel müşterisi ve 500’den fazla dağıtım ortağı tarafından kullanıldığını ve 12 farklı dilde bulunduğunu söylüyor.

Şirket yakın zamanda etkinlik alanlarının fiyatını optimize etmeye başlamak için IDeaS Gelir Çözümleri ile ortaklık kurdu.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz