Expedia’nın MICE whitelabelı Asya Pasifikte İlk Müşterisini Kazandı 0

Minor Hotels, Expedia Mice white-label’ı kullanacak olan ilk Asya-pasifik oteli oluyor.

Otel zinciri Minor Hotels, Expedia bağıyla Asya Pasifik bölgesinde otomatik toplantı çözümü sunarak bir ilk olacak.

Anlaşma Minor’ün Anantara ve Oaks markalarının Expedia’nın white-label Mice teknolojisini hayata geçirmesini öngörüyor.

Bu, otelin web sitesini ziyaret edenlerin uygunluğu ve ücret bilgisini anında kontrol edebileceği, bağımsız olarak toplantı odaları, konaklama, yemek ve ekipman ayarlayıp rezerve edebileceği anlamına geliyor.

Expedia MICE platformunun, oteller ve etkinlik planlayanlar için genelde manuel, verimsiz ve zaman alan süreci hızlandırdığını ve kolaylaştırdığını söylüyor.

Minor Hotels’in teklif çağrıları için ihtiyacı ortadan kaldırabileceği ve MICE teknolojisi satışlarını daha fazla verimlilik ve otomasyon ile arttıracağı bekleniyor.

Teknoloji ayrıca otelcilere geliri arttırmak için birden fazla kritere dayanan toplantı ve gruplardan kazanç sağlama imkânı verecek.

Minor Hotels’in teknoloji, e-ticaret ve elektronik dağıtım başkan yardımcısı Marcos Cadena “Tüketiciler anında erişilebilirliğe alışıyorlar ve marka deneyimlerinin kişiselleştirilmiş ve kullanımı kolay olmasını bekliyorlar” diyor.

Expedia’nın sınıfında en iyi teknolojisini kullanarak MICE işini stratejik olarak otomatikleştirmemiz, daha çok MICE satış verimliliği elde etmemizi ve markalarımızda daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlayacak.

Expedia Group’tan Maxim El-Masri;

“Expedia’nın MICE çözümü otel toplantıları endüstrisinde manuel verimsiz süreçlerden büyük bir teknoloji sıçraması sunuyor”.

“Minor Hotels’le olan bu işbirliğinden dolayı çok heyecanlıyız. Bu yeni çözümün Asya Pasifik’te ve dünyada birçok otele fayda sağlayacağına inanıyoruz”.

MICE platformunun Avrupa’da başlatılmasının ardından Minor Hotels Asya Pasifik’te MICE White labelı kullanacak olan ilk otel olacak.

Geçen yıl BestWestern 300’den fazla otelle piyasaya süren ilk küresel zincirdi ve böylece odalarını ve toplantı alanlarını seyahat rezerve edeceklere web sitesi üzerinden sunabildi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.