Expedia MICE Hizmetini İngilizce Konuşulan Ülkeler Başta Olmak Üzere Genişletiyor

Expedia, geçen yıl Almanya’da yaptığı MeetingMarket portal lansmanından sonra, MICE hizmetini İngilizce konuşulan ülkelere yaymaya hazır olduğunu belirtti.

Toplantı ve etkinlik rezervasyon teknolojileri Almanya’da Best Western ile ortak olarak başlatıldı ve son zamanlarda Expedia, NH Hotels için çevrimiçi toplantı ve etkinlik rezervasyonları yapılabilesin diye web sitesini güçlendirme amaçlı bir anlaşma imzaladı.

Piyasa modeli çalışmaya devam edeceği halde, Expedia’daki MICE & grupların başkanı Felix Undeutsch, . yazılımlar aracılığıyla otel markalarının iç sorunlarını çözeceğini düşündükleri için sitelere güç sağlamaya daha çok odaklandıklarını söyledi. 

Bu strateji, Expedia’ın teknoloji üstünlüğünü üçüncü taraflara karşı genişletme stratejisini de kolaylaştırıyor.

Expedia, 20’den fazla kişinin yerinde olmayan bir toplantısının düzenlenmesinin zorla gerçekleştirilmesinin ardından 2014’te geliştirilen teknoloji ile ilgili diğer ortaklarıyla görüşmelerde bulunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!