Airbnb’den Şanslı Bir Aileye LEGO Evinde Konaklama Fırsatı!

Küçük çocuklara en sevdiği oyuncakları sorulsaydı, hiç şüphesiz bir çoğunun cevabı legolar olurdu! Eğlenirken yaratıcı tasarımlarla hayal gücünü de ortaya çıkaran legolar aslında sadece çocukların değil bir çok yetişkinin de tutkusu.

Airbnb ise LEGO tutkusu olan şanslı bir aileye, 24 Kasım’da, milyonlarca LEGO’dan yapılmış dev bir alanda bir gece geçirme imkanı sağlıyor! 

Danimarka’nın Billund kentindeki 12.000 metrekarelik alanda bir gece geçirme fırsatı sunmak için LEGO House ile Airbnb işbirliği yaptı. Bu eğlence dolu yerde bir gece konaklama fırsatı yakalamak isteyen aileler “Limitsiz LEGO’lara sahip olsaydınız, ne inşaa ederdiniz?” sorusuna yanıt vermek zorundalar.

İçinde 25 milyon LEGO bulunan ev, bir ay kadar önce açıldı. LEGO evindeki her şey, lambalar ve sandalyeler de dahil olmak üzere LEGO’lardan yapıldı. Evde tamamen LEGO’dan yapılmış bir ev kedisi bile bulunuyor! Eksik bir şey olduğunu mu düşünüyorsunuz? Öyleyse LEGO Ev‘in size sunduğu milyonlarca LEGO’yu kullanarak yapabilirsiniz!

Airbnb’nin Kuzey Avrupa Genel Müdürü James McClure, kazanan ailenin bu alanda inanılmaz bir şekilde eğleneceğinden emin olduğunu belirtti.

Kazanmak isteyen aileler cevaplarını 16 Kasım, Pasifik saatine göre 11: 59’a kadar göndermeleri gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!