Etstur, Booking.com Rakibi Girişimi Odamax’i Yayına Aldı. 2

Booking.com kararı sonrasında birçok küçük işletme müşteri sıkıntısı çekmiş hatta bir kısmı ise işletmelerini devretmişti. Sektör liderlerinden Etstur da bu boşluğu yeni girişimi olan Odamax.com ile doldurmayı planlıyor. 

Dünyanın her yerinden 200 bine yakın tesis için online rezervasyon hizmeti sunan dijital bir platform olan Odamax.com, zincir oteller ve tesislerin yanı sıra butik otel, apart, pansiyon gibi pek çok konaklama alternatifi sunmakta. Platform her geçen gün artan tesis çeşitliliği ile online otel rezervasyonu alanında Türkiye’deki en zengin kaynak olmayı planlıyor.

Oda fiyatlarından konuma, hizmet ve olanaklardan müsaitlik durumuna kadar kullanıcıların ihtiyaç duyacakları pek çok bilgiyi tek noktada buluşturan Odamax.com, şu anda Türkçe ve İngilizce olarak hizmet veren Odamax.com, ilerleyen dönemlerde farklı dil seçenekleri ile de zenginleşeceği belirtildi.

Tamamen Booking.com mantığında çalışan ve otele varınca ödeme yapabileceğiniz Odamax platformunda yer almak isteyen oteller Odamax Extranet üzerinden kayıt yapabilirler.

Sizce Odamax, Booking.com alternatifi olabilecek mi?

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2 Yorum

  1. Alternatif olabilmesi için tesis sahiplerinin sağlıklı ve adaletli bir şekilde fiyat göndermesi ve uygunluk güncellemesi gerekir. Booking ve özellikle expedia(hotels)’nın yaptığı gibi fiyat adaleti baskısını yerli girişimler de örnek almalı.Bence yerli girişimler desteklenmeli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.