Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Booking.com kararı sonrasında birçok küçük işletme müşteri sıkıntısı çekmiş hatta bir kısmı ise işletmelerini devretmişti. Sektör liderlerinden Etstur da bu boşluğu yeni girişimi olan Odamax.com ile doldurmayı planlıyor. 

Dünyanın her yerinden 200 bine yakın tesis için online rezervasyon hizmeti sunan dijital bir platform olan Odamax.com, zincir oteller ve tesislerin yanı sıra butik otel, apart, pansiyon gibi pek çok konaklama alternatifi sunmakta. Platform her geçen gün artan tesis çeşitliliği ile online otel rezervasyonu alanında Türkiye’deki en zengin kaynak olmayı planlıyor.

Oda fiyatlarından konuma, hizmet ve olanaklardan müsaitlik durumuna kadar kullanıcıların ihtiyaç duyacakları pek çok bilgiyi tek noktada buluşturan Odamax.com, şu anda Türkçe ve İngilizce olarak hizmet veren Odamax.com, ilerleyen dönemlerde farklı dil seçenekleri ile de zenginleşeceği belirtildi.

Tamamen Booking.com mantığında çalışan ve otele varınca ödeme yapabileceğiniz Odamax platformunda yer almak isteyen oteller Odamax Extranet üzerinden kayıt yapabilirler.

Sizce Odamax, Booking.com alternatifi olabilecek mi?

Yorumları GösterYorumları Gizle

2 Yorum

  • yazan Gurcan
    Posted 10 Ağustos 2017 22:31 0Likes

    Booking in yandan yemişi 🙂 hayata kullanmıycagim çakma site

  • yazan Tuna
    Posted 29 Haziran 2018 06:44 0Likes

    Alternatif olabilmesi için tesis sahiplerinin sağlıklı ve adaletli bir şekilde fiyat göndermesi ve uygunluk güncellemesi gerekir. Booking ve özellikle expedia(hotels)’nın yaptığı gibi fiyat adaleti baskısını yerli girişimler de örnek almalı.Bence yerli girişimler desteklenmeli…

Yorum Yaz