Amerikan Express GBT, Modern Seyahat Uygulamalarıyla Başa Çıkmak için SunTec ile Anlaşma İmzaladı 0

Kredi kartı şirketinin seyahat kolu, Airbnb kullanımındaki artışı iş için seyahat gerçekleştirenler için de yaygın hale getirmek istiyor.

Basın açıklamasında: “Kurumsal seyahat yalnızca bu yıl Amerika’da yapılan 500 milyondan fazla yolculukla multi-milyar dolarlık bir sektör” denildi.

Basın açıklaması, “Kurumsal seyahat gerçekleştirenlerin hizmet deneyimlerinin seviyesi mobil seyahat ve ödeme uygulamalarının kullanımını iş dışında da arttırıyor bundan dolayı da kurumsal hizmetlerin gerçek zamanlı ve içerik açısından da uygun olmasını bekliyorlar” şeklinde devam ediyor.

SunTec ise Xelerate platformunun “yeni coğrafi bölgelere yetecek kadar esnek olduğunu ve Amerikan Express GBT’nin kurumsal müşterileri için uygun teklifler yaratmak üzere çeşitli eski ve modern ödeme sistemlerine kitlenen verilere bağlanabildiğini” belirtti.

Amerikan Express Ödeme Stratejileri Başkan Yardımcısı Michael Konstas; “Küresel ödeme ihtiyaçlarımızı desteklemek üzere Suntec’i tercih ettik. Suntec’in Xelerate teknolojisi etkileşim ve kayıt sistemlerden her türlü veriyi bir araya getirme kabiliyetine sahip. Yeteneklerimizin küresel olarak standardizasyonu müşterilerimizin seyahat yöneticilerine kesintisiz bir deneyim sunmamıza yardımcı olan önemli bir GBT hedefi” dedi.

SunTec CEO’su Nanda Kumar ise; “Çalışanlar, kişisel hayatlarında Airbnb ve Uber gibi yeni ulaşım ve ağırlama hizmetlerini kullanmaya daha fazla alıştıkça, iş seyahati sektörü müşteri alışkanlıklarını adapte edebilmek için daha hızlı hareket etmeli ve günümüzün modern çalışma biçimini yansıtan yeni programlar sunmalı. Hizmetlerimiz Amerikan Express GBT’ye müşterilerinin ne istediklerini, tam olarak ne zaman istediklerini ve bu isteklerin ne kadara mâl olacağını tahmin edebilmeleri için yardımcı olacak” dedi.

Görsel: WSJ

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe