En Eğlenceli Gezi Rehberi Touristlink

Çoğumuz tatile gitmeden gideceğimiz yer hakkında araştırma yapıyoruz, nereye gitsek, nesi meşhurdur? Ne yenir? Ne içilir? Google’ın yetersiz kaldığı yerde ise, etrafımızda gideceğimiz yere daha önceden giden arkadaşlarımıza, tanıdıklarımıza soruyoruz.

touristlink

İşte touristlink de ihtiyaç duyduğumuz tüm bu bilgilere ulaşabileceğimiz yeni bir sosyal ağ. Touristlink üye sıralamaları ve derecelendirmeleriyle araştırdığınız kentin en gözde mekanlarının  bir listesini görebilmenize olanak sağlayan bir ağ. Seyahat uzmanları ve ağdaki diğer gezginler ile de iletişime geçebiliyorsunuz.  Kullanıcılar; rehberlere, seyahat acentelerine…vs. ağ üzerinden ulaşabiliyor. İsteğinizi profilinizde yayınladıktan sonra  yapmanız gereken tek şey size gelen teklifleri değerlendirmek olacak. Sitenin kullanımı tamamen ücretsiz olmakla beraber hizmetlere sadece %10 servis ücreti  ekliyor.

Gideceğiniz yerleri daha önceden orada bulunmuş  veya hayatlarını oralarda sürdüren kişilerden duymak, önerilerini almak hem sizin daha rahat hissetmenize hem de gittiğiniz yerde daha çok eğlenmenize olanak verecektir. Zaten tatillerde en çok istediğimiz şey de bu değil midir?

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!