Emirates Yolcuları, Sanal Gerçeklik ile Birinci Sınıf Kabinleri Görebilirler

Emirates Havayolları, artık tüketicilerin gelecekteki uçuşlarına yönelik uçuş öncesi bir Sanal Gerçeklik turu yapmalarına izin veriyor.

3D ekran sayesinde yolcular, uçağın birinci sınıf, ticari sınıf ve ekonomi sınıfı bölümlerinin yanı sıra lüks salon ve banyoları inceleyebilirler. VR aracı, izleyicilerin, birinci sınıf bölümdeki ekstra bacak alanı ve minibar alanı gibi gelecekteki uçuşları için en titiz ayrıntıları görmelerini sağlar.

Müşteriler bu özelliğe web sitesinde veya Emirates uygulamasında mobil cihazlarında erişebilir. Seçim sürecinden önce, yolcular neredeyse tüm kabin bölümlerindeki koltukları test edebilirler. Hatta uygulamada uçak ışıklarını açıp kapayabilirler ki ticari rekabette kesinlikle yasak olan bir eylem.

Bu yeni VR özelliği ile Emirates, kötü havayolu etkileşimleri ve uçuş deneyimleri gibi yaygın seyahat tüketicisi ağrı noktalarını hafifletmeye çalışmaktadır. Emirates Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka (dijital) Kıdemli Başkan Yardımcısı Alex Knigge, “Müşterilerimize, kabine adımlarını atmadan önce muhteşem Emirates deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayarak etkileyici bir fırsat sunan bu üstün web VR teknolojisini tanıtan dünyanın ilk havayolu şirketi olmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Müşterilerle kullanılabilirlik testlerimizde, koltuklarını seçerken 3D koltuk ve kabin modellerini özellikle takdir ettiklerini gördük” dedi.

Gelecekteki uçuşlar için deneyimleme yeteneği sağlayarak Emirates, müşterilerine daha sorunsuz bir yolculuk sağlıyor. Artık Emirates Havayolları ile uçarken, tüketicilerin uzun bir uçuş için kötü bir koltuk alma endişesi taşıması gerekmiyor.

Hollandalı havayolu KLM gibi bazı havayolları, ön uçuşla müşteri yolculuğunu kolaylaştırmak için mobil destek sağlarken, Emirates yolculara uçuş sırasında kötü bir uçuş deneyimini önleme yeteneği sunmakta ve sonuçta onlara talep üzerine sanal yardımla birlikte daha iyi bir kontrol ve huzur duygusu sunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!