Emirates ve The Entertainer Seyahat Planlama Uygulaması için Abonelik Modeli Geliştirdi 0

Emirates Skywards Go olarak adlandırılan uygulama, bir tür abonelik modeliyle çalışıyor. Skywards programının üyeleri bir ay için uygulamanın kilidini açmak üzere 6.700 puan ödeyecek.

Bu sayede seyahat planlama özelliklerine ve ayrıca dünya çapında 20 şehirde restoranlar, barlar ve SPA’lar için iki al bir öde indirime erişebilecekler.

Entertainer tüm bunlar için doğrudan işletmelerle görüşüyor. Teklifler, B2C sitesinde ve B2B iş ortağı olarak çalışan tedarikçilerin siteleri üzerinde dağıtılıyor. Emirates Skywards Go uygulaması, Entertainer ana rünlerinin Emirated markalı beyaz etiketli uygulama versiyonu.

Uygulama ayrıca 160 destinasyonda tur ve etkinlik de satacak. Bu ürünlerin çoğu Entertainer tarafından üçüncü taraflarla yapılan sözleşmelerle sağlanıyor. Turlar ise, puanları kullanmak yerine kredi veya banka kartları kullanılarak satın alınıyor.

Para kazanmanın bir yolu olarak insanların bir seyahat planlama yönetim aracına erişim için “ödeme yaptıkları” bir model geliştiren bu ortaklık, sektörde tersten esen rüzgârı da işaret etti. İnsanlar bu tür araçlar için ya da sadece indirimler için ödeme yapsınlar ya da yapmasınlar, bu neredeyse bir tartışma konusu. Burada önemli olan, sık uçanlar için puanlar olsa da bir seyahat planlama aracının yarattığı parasal değer.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.