Emirates Airlines, Birinci Sınıf Yolculara Pencere Yerine Sanal Görüntüler Sunuyor

Emirates Havayolları kısa bir süre önce, birinci sınıf kabininde sanal pencereleri olan çığır açan bir uçak olan en yeni Boeing 777-300ER modelini sundu.

Uçağın dış tarafına monte edilen fiber optik kameraların kullanılmasıyla, görüntülerin yolcuların keyfini çıkarmaları için kabin içine yansıtılacaktır.

Emirates Havayolları başkanı Sir Tim Clark; “Bu penceresiz kabinler sayesinde, engelli manzaralar ve koridorda oturanlar için pencere kenarı koltuklar üzerine kavgalar geçmişte kaldı. Görüşler çok iyi, doğal gözle olduğundan da iyi” dedi.

Emirates’in yeni Boeing modeli, tüm yeni uçak modellerinden pencereleri çıkarmak için bir adım atmayı umuyor. Uzmanlar, düzlem altyapısındaki aralıkların tamamen kaldırılmasının, uçaklar daha büyük yapısal bütünlüğe sahip olacağından yapısal olarak sağlam ve verimli hale geleceklerini belirtiyorlar.

Emirates’in sanal görüntülerle olan entegrasyonu, yolcu deneyimini geliştirmesinin yanı sıra uçakların daha hafif ve daha verimli hale gelmesini sağlayan yaratıcı bir yöntemi de işaret ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!