Egencia İş Seyahatine Çıkanlar için Masraf Yönetimi Ürünleri Sunacak 0

Egencia iş seyahatine çıkan gezginler için bir dizi masraf yönetimi ürünü sunmakla ilgili planını geçtiğimiz günlerde açıkladı. Expedia’nın iş seyahati firması olan Egencia, iş seyahatini daha kusursuz hale gerireceklerini iddia ettikleri üç ürün hakkındaki detayları paylaştı.

Şirketin sunduğu hizmetlerden bir tanesi olan ve şu an test edilen Egencia Open Sync uygulaması, gezginlerin fatura ve kredi kartı harcamalarını tek tıkla bir araya getiriyor.

Egencia Open Connect adlı uygulama ise Uygulama Programlama Arayüzlerini(UPA) kullanarak seyahat ve masraf verilerini, gezginlerin risk yönetimini ve işletmenin kaynak planlamasını takip ediyor.

Rezervasyon, işlem ve masraflar ise firmanın üçüncü ürünü olan Egencia Integrated Travel&Expense uygulaması ile tek bir noktada toplanıyor. Traveldoo‘nun söz konusu programa şimdiden ortak olduğunu da eklemek gerek.

Egencia Genel Müdürü Rob Greyber, söz konusu gelişmeler hakkında şöyle söyledi: “Egencia, masraf yönetimi konusunda yeni bir adım atıyor. Bizim gibi inovasyona önem veren ileri görüşlü ortaklarla çalışarak sektöre ve gezginlere açık ve sezgisel bir çözüm sunabiliriz. Gelecek böyle şekillenecek ve bizim de amacımız bu yönde.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe