Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat teknolojisi firması ve araba kiralama kaynağı CarTrawler, düşük bütçeli taşıyıcı easyJet’e özel araç kiralama tedarikçisi olarak seçildi.

Dört yıllık anlaşma, easyJet’in Tatil Bölümünü yeniden başlatmasının bir sonucu olarak ortaya çıktı; easyjet artık müşterilerine web sitelerinde ve uygulamalarında seyahatlerinin tamamını oluşturma şansı sunuyor.

CarTrawler, easyJet’in araç kiralama teklifini destinasyonlar, kiralık evler ve sağlayıcılar arasında daha fazla seçenekle daha geniş bir müşteri yelpazesine genişletebileceğini söyledi.

easyJet, daha iyi bir müşteri deneyimi sağlamak için CarTrawler araç kiralama pazarını entegre etti.

CarTrawler son yıllarda yaptığı bu en büyük anlaşmanın bir parçası olarak easyJet için tüm çevrimiçi araç kiralama hizmetlerinin tamamını yönetecek; ancak sektörde bir ilk olarak easyJet, Europcar ile medya ortaklığını devam ettirecek.

Bu durum, “hem çevrimiçi hem de çevrimdışı easyJet temas noktalarında yolculara tanıtımı yapılan Europcar reklamları ve CarTrawler ile yenilikçi üçlü bir ortaklık” olarak tanımlandı.

CarTrawler Ticari Müdürü Aileen McCormack; “Bu yeni ortaklık, son dört yılda imzaladığımız en büyük anlaşma. CarTrawler’ın çalıştığı ölçeğin ve hızın altını çiziyor ve her yıl easyJet ile uçan milyonlarca müşteri için harika bir haber. Akıllı inovasyon ve üstün müşteri deneyimi yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor, bu nedenle CarTrawler’ın easyJet gibi sofistike, ileri görüşlü bir havayoluyla ortak olması mantıklı. CarTrawler’da, veri odaklı öngörüler ve ileri teknoloji akıllı veri kullanımımız sayesinde seyahatin geleceğine büyük yatırım yapıyoruz. Bu ortaklık, seyahat pazarını nasıl dönüştürdüğümüze, marka sadakati oluşturduğumuza ve müşterilere istedikleri zaman istediklerini nasıl verdiğimize bir başka örnektir. Dünyadaki tüm önemli mobilite sağlayıcılarına uçtan uca bağlantılar sağlayan tek B2B mobilite platformuyuz. SmartBlock teknolojimiz, piyasadaki en gelişmiş perakende teknoloji. Bu avantajları, 2019 yılında 156 Avrupa havalimanından yaklaşık bin güzergahta 90 milyondan fazla yolcunun uçtuğu havayolu olan easyJet’e sunabildiğimiz için daha mutlu olamazdım.”

EasyJet ticari direktörü Andrew Middleton ise; “Müşterilerimize kesintisiz bir dijital deneyim ile en iyi erişimi, kaliteyi ve değeri sunmak çok önemli; bu nedenle de CarTrawler ile yeni ortaklığımızı pazara sunmaktan heyecan duyuyoruz. Europcar ile on beş yıllık ilişkimizi, tercih ettiğimiz tedarikçimiz olarak yıl boyunca yolcularımızın önemli anlarında var olacak olan Europcar ile olan medya ortaklığımız aracılığıyla sürdürdüğümüz için de gurur duyuyoruz. EasyJet ve CarTrawler rekabette bir adım önünde ve ortaklığımız boyunca birlikte neler yapabileceğimizi görecek olmaktan heyecan duyuyorum” diyerek ekledi.

CarTrawler, dünya çapında seyahat teknolojisindeki en büyük isimlerin bir kısmını içeren rekabetçi bir ihale sonrasında seçildi.

Dublin merkezli firma, Avrupa havayolu ortaklarının her biri için pazar payını önemli ölçüde artırdığını iddia ediyor.

McCormack; “Benzersiz seyahat teknolojisi uzmanlığımız nedeniyle CarTrawler seçildi. B2C tekliflerini yeniden değil, B2B’nin özel çözümlerini geliştirerek ortaklarımızın temel gereksinimlerini daima göz önünde bulunduruyoruz. Çalışmalarımız pazar payını en üst düzeye çıkarıyor ve bunun karşılığında ortaklarımıza kendi markalarımızı değil markalarını oluşturarak gelir sağlıyor” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz