Travelstart, Afrikalı Rezervasyon Portalı Jumia Travel ile Anlaşma Gerçekleştirdi. 0

Online Seyahat Acentesi Travelstart, Jumia Travel ile Afrika’nın online seyahat rezervasyon portalına güç vermek üzere bir dağıtım anlaşması ve ticari anlaşma gerçekleştirdi.

Anlaşmaya göre Travelstart, Jumia Travel çevrimiçi rezervasyon web sitelerinin tüm işletme bölgelerindeki satış, yerine getirme ve müşteri hizmetleri özelliklerini kontrol edecek.

Jumia Travel İsteğe Bağlı Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Joe Falter; “Afrika’daki çevrimiçi seyahat endüstrisinin ve seyahat portallarının potansiyeline güçlü bir inancımız var ve bu fırsatı ele almak için pazarlarımızda güçlü bir platform oluşturduk.

Jumia Travel‘in şimdiye kadar elde ettiği başarıyı geliştirmek için mükemmel bir ortak bulduk. Seyahat kategorisini tanıtmaya devam ederken, Travelstart işin operasyonel kısmından sorumlu olacak. Afrika’daki seyahat ekosistemine bu ortaklık daha fazla enerji kazandıracak. Bu ortaklık, Afrika’daki en iyi müşteri deneyimini yaratmak ve Jumia’nın gelişmesine olanak sağlamak için kilit pazarlarımıza, hizmetlerimize ve teknolojimize kaynaklarımızı yeniden yatırırken büyümemizi ve kârlılık yolumuza çok daha fazla odaklanmamızı sağlayacaktır” dedi.

Jumia Travel, Kenya ve Nijerya’yı en büyük pazarları arasında saydığı birkaç Afrika ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Dokuz Afrika ülkesinde faaliyet gösteren Travelstart, ortaklığı dijitalin yükseldiği pazarlarda yeni müşterilere ulaşmak için kullanacak.

Travelstart Genel Müdürü Stephan Ekbergh; “Bizimle her gün on iki bin müşteri seyahat ediyor. Jumia’nın özel dağıtım ortağı olmak, Afrika’daki daha fazla gezginin yüksek kaliteli çevrimiçi seyahat hizmetlerinin kilidini açmasına yardımcı olacak” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.