Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

1 – Letonya

latvia4

Baltık’ın bu asi ülkesinde kadınların kusursuz fizikleri ile öne çıkmaktadır. Birçok ünlü ajansın kataloglarının büyük bir çoğunluğu Letonyalı kadınlardan oluşmaktadır.

2 – İsveç

Beautiful-Swedish-Girls

Dünyanın en güzel sarışınlarına sahip bir diğer ülke olan İsveç kadınları, sarışınlar hakkında söylenen olumsuz sözlerin aksine zeka ve kabiliyetleriyle öne çıkıyor.

3 – Arjantin

beautiful-women-in-Argentina

Avrupalıların Güney Amerika’da en fazla göç ettikleri yer olan Arjantin, bu 2 ırkın birleşmesiyle dünyanın en güzel kadınlarının yaşadığı ülkeler sıralamasında kendine üstlerde yer buluyor.

4 – Brezilya

Brazilian-Beauty-Adriana-Lima

Güzellik onlarda, kıvraklık onlarda, çılgınlık onlarda ve tüm bu özellikler Brezilya’yı açık ara farkla 1 numaraya taşıyor. Dünyanın en kozmopolit ülkelerinden biri olan Brezilya, kadınlarının kıvrımlı ve dolgun hatları sayesinde bir çok erkeğin rüyasını süslemişlerdir hep, o kadar çok Brezilyalı güzel ve model var ki popüler olan onlar her zaman en tepede olmuşlardır. Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Gisele Bündchen ve daha bir çoğu.

5 – Rusya

russiangirls.dating

Moskova Metrosu’ndan en ücra Sibirya’ya kadar olan geniş coğrafyada, gittiğiniz her yerde o güzel gözlerle karşılaşmanız olası…

6 – Venezuela

Norelys-Rodriguez-Venezuelan-Beauty

Uluslararası güzellik yarışmalarının vazgeçilmezlerinden olan bu güzellerin, dünya güzeli olması için azıcık makyaj yeterli oluyor.

7 – Kolombiya

colombian_girls

Listemize 7. sıradan giren Kolombiya, latin ateşinin en sıcak hissedildiği latin ülkelerinin başında gelir. Dünyada latin kızları denince akla Brezilya’dan sonra Kolombiya’nın gelmesi hiç de şaşırtıcı değildir. Ülke şu anda dünya moda sektöründe düzenlediği birbirinden etkileyici moda haftalarıyla hatırı sayılır bir yer edinmiştir ve bu moda haftalarında birbirinden güzel Kolombiyalı modelleri görmek mümkündür.

8 – Çek Cumhuriyeti

prague-water-world-13

Sarışın, kusursuz fizikli ve uzun bacaklı kadınların yaşadığı Çek Cumhuriyeti listemize 8. sıradan girmeyi başarıyor. Avrupa’nın en seksi kadınlarının yaşadığı Çek Cumhuriyeti dünyanın top model üretme fabrikası olarak da adlandırılır. Victoria’s Secret meleklerinin de bir çoğu bu ülkeden çıkmaktadır, baş meleklerden biri olan Karolina  Kurkova da Çek’tir. Dünyanın en ünlü erkek dergilerinin ve Playboy’un en çok kapak yaptığı modellerinde çoğu Çek Cumhuriyeti’nin eseridir.

9 – Ukrayna

ladies-night-600x400

Ukrayna kızlarının güzelliği tüm dünya tarafından kabul görmekte ve dünyanın bir çok ülkesinde kendi modellerinden fazla Ukraynalı modeller boy göstermekte, uzun bacakları,mükemmel fizikleri ve keskin hatları nedeni ile dünya podyumlarının aranılan modelleri arasındadır.

10 – Slovakya

festival-girls

Mavi gözlü ve sarışın olmanın bir ayrıcalık olmadığı güzeller diyarı… Bazı kadınların bir yığın para harcayarak sahip olduğu güzelliğe onlar doğuştan sahip!

Bonus – Filipinler

philippine.dating

Ülkede her yıl seçilen Miss Philipinas güzelleri dünyada yapılan bir çok güzellik yarışmasında başarılar elde etmektedir hatta son Miss World ise bir Filipinli güzeldir. Asya’nın kendine özgü mistik güzelliğinin bütün özelliklerini Filipinli kadınlarda görmek mümkündür. İnce vücut yapısına sahip diğer Asya kadınlarına nazaran biraz daha dolgun ve kıvrımlı hatlara sahip Filipinli güzeller diğer Asya kadınlarına nazaran ise biraz daha uzundur.

Yorumları GösterYorumları Gizle

4 Yorum

 • yazan sohbet
  Posted 16 Haziran 2016 14:26 0Likes

  Bu kızlar güzellikleriyle çok can yakar. Ama gerçekten ülkeleri olarak ve kızları olarak güzeller.

 • yazan Zahra
  Posted 25 Haziran 2016 04:46 0Likes

  IRAN da var degilmin? Filipinli kizlar guzel degilki:|

 • yazan Mikail
  Posted 10 Ocak 2018 01:00 0Likes

  Alman ve Fransız Arjantin Rus kızları çok akıllı ve güzeldir vücutları harika Süper çok seviyorum güzelliklerin hoşlanıyorum tam çocuk yapmacık evlenmelik bu hatunları ben ve bazı Türk erkekleri çok seviyor diğer Türk erkekleri sevmiyor kesip asiyorlar vicdansızlar kiz sevmek asıp kesen oldurenlerin neyine dün güzeli Avrupa güzeli kızlar sevenlere helal asıp kesimlere haram olsun

 • yazan sal
  Posted 12 Kasım 2019 16:54 0Likes

  Baltık’ın bu asi ülkesinde kadınların kusursuz fizikleri ile öne çıkmaktadır. Birçok ünlü ajansın kataloglarının büyük bir çoğunluğu Letonyalı kadınlardan oluşmaktadır.

  vay anasını ya

Yorum Yaz