Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

INFLOW, dünya genelinde akımların hızla değişmesi ve şekillenmesine öncü olan içerik üreticileri yeni bir buluşma için bu kez Venedik’te bir araya geliyor. INFLOW Summits ev sahipliğinde gerçekleşecek buluşmada çeşitli marka buluşmaları ve atölyeler olacak.

Nisan ayında İstanbul’da gerçekleşen INFLOW Travel Summit’in etkileri devam ederken marka uluslararası platformdaki ilk etkinliğini Influencer’larla Venedik’te yeni gerçekleştirmek için çalışmalarına başladı. İki gün sürecek etkinlik boyunca katılımcılar hem Venedik’in keyfini çıkaracak hem de çeşitli atölyeler kapsamında markalarla bir araya gelecek.

Paylaştıkları içerik, fotoğraf ve videolarla milyonlarca kişinin tercihlerine yön veren içerik üreticileri Venedik buluşmasında hem INFLOW Summits markasını yakından tanıma şansı bulurken markanın sağladığı sosyal ve iş ağına da katılma şansı yakalayacak.

INFLOW Summits Artık Global’de Boy Gösteriyor

INFLOW Summits yurtiçi çalışmalarının yanı sıra çeşitli ülkelerdeki inisiyatiflerle etkisini yurtdışına taşıyor. Marka son olarak, Yunanistan menşeili Respond On Demand markasıyla işbirliğine giderek 2018 etkinlik planlarını Avrupa’ya taşımak  için ilk adımı attı.

INFLOW Summits Yönetim Kurulu Başkanı Emre GELEN: “Yurtdışı projelerimizi gerçekleştirmek için attığımız bu adımda hem paydaşlarımız hem de hedef kitlelerimizi en doğru şekilde bir araya getirmek için altyapımızı ve iş gücümüzü daha etkin kılıyoruz. 2017’nin son çeyreği ve 2018 yılı hem INFLOW hem de paydaşları için oldukça verimli olacak. Influencer Pazarlaması özellikle son yıllarda gittikçe yükselişe geçti ve biz de yalnızca lokalde değil; globalde de bu sektörü tümüyle sahiplen, ilkelerini ortaya koyan ilk ve tek Türkiye menşeili markayız.” açıklamasında bulundu.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz