Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Teknoloji her gün geliştikçe yeni fikirler, yeni düşünceler hayat buluyor. Yepyeni aplikasyonlar ve websiteleri hayatımıza giriyor.

Aslında tam da bu noktada kendimizi biraz ayıplıyoruz çünkü 4 yıldır hayatımızda olan fakat bizim de yeni farkettiğimiz bir site olan TripinView, Barış Toplan tarafından yayına alınmış ve dünyadaki destinasyonların tanıtımı için yapılmış ilk dijital seyahat sitesidir. Geotag Aeroview tarafından dizayn edilen TripinView, Helikopter aracılığı ile düşük irtifada en uygun görüş açısı alınarak coğrafi etiketleme ile oluşturulmuş yüksek çözünürlüklü video ve fotoğrafları içermektedir.

Site üzerinde şu anda Akdeniz sahil şeridini içeren yaklaşık 40.000 km üzerinde çekimi ve dijital işlemi tamamlanmış zengin görsel içerik, 300 saat üzerinde yüksek çözünürlüklü video çekimi ve 800.000 adet ultra yüksek çözünürlüklü fotoğraf bulunmaktadır.

Tripinview’in destinasyonlara katkısı nedir?

Son zamanlarda ülkemizdeki terör olaylarından ve destinasyon tanıtımında malesef yetersiz kalmamız neticesiyle TripinView gibi sitelere çokça ihtiyaç duyacağımız aşikar. Dünyada ilk kez destinasyonların kendini hem fotoğraf hem video hem de metin desteği ile tanıttığı platformda, bu sayede sadece oteller ve acentalar değil, yerel turizm örgütleri ve belediyeler de diledikleri şekilde tanıtım yapabilecek, tüm Dünya da bilinirliklerini artırabilecekler.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz