Ctrip “Hotel University” Eğitim Programını Dünya Çapında Otelciler için Genişletiyor 0

Ctrip, geçen yıl Çin’de başlayan otel pazarlaması eğitim programını Tayland’dan başlayarak dünya pazarlarına genişletiyor.

Ctrip Hotel University“, otelciler ve diğer konaklama tedarikçilerinin mülklerinin pazarlanması ve işletilmesinde daha etkili olmalarına yardımcı olmak için kişisel eğitimler veriyor.

Tayland’da Ocak ayında yapılan ilk oturumda 150 otel yöneticisi ve müşteri davranış analizi, yurtdışı pazar analizi, Ctrip platformunun kuralları, çevrimiçi, çevrimdışı ve WeChat pazarlama stratejileri konusunda eğitim veren tedarikçiler yer aldı.

Ctrip Hotel University Başkanı Xu Liqun; “Tacirlerin bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak… böylece Ctrip’teki rekabet güçlerini artırmak, sonuçta Ctrip’in gelirlerini artırmalarına yardımcı olmak üzere kısa süre içinde bir otel çevrimiçi pazarlama müfredatı sistemi kurmak istiyoruz” dedi.

Geçtiğimiz Ekim ayında, Ctrip, Çin’deki 50 şehirde 3.000’den fazla otel için ilk eğitim oturumunu düzenledi ve katılımcı otellerin ortalama ticari hacminin % 9 arttığını söylüyor.

Ctrip, bu tür bir çevrimdışı, şahsen eğitimin çevrimiçi kurslardan daha fazla derinlik sağlayabileceğine inandığını ve 2019 yılında şirketin genel büyümeye odaklanmasının bir parçası olarak programı genişleteceğini belirtti.

Liqun; “ Gelecekteki Ctrip Hotel University kursları, dünya genelinde ekosistemi tanıtmak için dünyadaki otel ve otel gruplarını içeren daha fazla ülkede düzenlenecek” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.