Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Expedia İş Ortağı Çözümleri (EPS) daha hızlı ilişkiler kurmanın yanı sıra hizmetleri daha hızlı dağıtmak için bir Sertifikalı Teknoloji Ortağı Programı başlattı.

Ortakların, programın bir parçası olmaları, herhangi bir zamanda şirketin içeriğinin çoğuna sahip olmalarını ve EPS lansman gereksinimlerini karşılayabilmelerini sağlamak için Expedia’nın en yeni API teknolojisi olan Rapid ile hız kazanmaları gerekiyor.

EMEA ve EPS için LATAM’da hesap yönetimi platformları müdürü Fritz Oberhummer, şirketin şu anda dünya çapında yaklaşık 120 teknoloji ortağına sahip olduğunu söyledi.

Kendisi, 30-40 arasında işletmenin sertifikalı programın bir parçası olmasını umuyor, ancak bu başkalarının şirketle çalışmaya devam etmesini engellemiyor.

Oberhummer; “Tek sınırlama iç kaynaklar. Kanıtlanmış bir sicile bakıyoruz ve genellikle 12 ay boyunca bizimle ortaklık kurmaları gerektiğini söylüyoruz. Ayrıca coğrafi olarak ve ürün açısından, dünya genelinde bir denge istiyoruz ”dedi.

TravelGateX gibi teknoloji şirketleri ilk sertifikalandırılanlar arasında yer alırken, en son wbe.travel sertifikalı bir teknoloji ortağı olarak açıklandı.

Girişim, başlangıçta programa kabul edilen 10 ortak ile “test et ve öğren” aşaması geçirdi. Plan, 2019’da 10 ortak daha dahil etmek.

Oberhummer, test süresinin tam olarak teknoloji ortaklarının ihtiyaç duyduğu ve EPS’den gereken kaynakları belirlediğini belirtti. Kabul edildikten sonra, ortaklar EPS pazarlama ve teknoloji danışmanlığı ve uzmanlığına erişebilir. Ayrıca, EPS teknolojisinin gelecekteki gelişimi ile ilgili dilek listelerini paylaşabilecekleri üç aylık Think Tank etkinliklerine de katılıyorlar.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz