Conversocial, Çin’i WeChat Aracılığıyla Seyahat Şirketlerine Açıyor 0

Conversocial, bu entegrasyonla seyahat acentelerinin, bir acenteden yardım alması gereken müşterileri filtrelemesine ve önceliklendirmelerine izin vererek, bir milyar Çinli WeChat kullanıcısına gelişmiş bir mesajlaşma hizmeti sunmasını sağlayacak.

Şirket, bu hareketin Batılı seyahat markalarının “WeChat’i doğrudan Çin için dijital müşteri hizmetleri kanalı olarak kullanmasına” olanak tanıyacağını da ekliyor.

Yeni hizmeti kullanmaya başlayan ilk seyahat firmalarından biri Hong Kong merkezli havayolu Cathay Pacific.

Cathay Pacific’in sosyal medya yöneticisi Priscilla Chok; “İlk kez, sosyal müşteri hizmetleri ekibimiz gürültüyü filtreleyebilir ve canlı bir temsilciden yanıt alması gereken sohbetleri önceliklendirebilir, böylece acentelerimiz ve yöneticilerimiz WeChat mesajlaşma görüşmelerine büyük ölçüde katılabilir” dedi.

Conversocial, “gerçek zamanlı” mantıksal analiz sağlamanın yanı sıra, hizmetlerin iyileştirilmesi için kullanıcı tarafından gönderilen sesli mesajların kaydedilmesi gibi mesajlaşma servisinin özelliklerini kullanmaktadır. Conversocial’ın kurucusu ve CEO’su Joshua March; “Mesajlaşma, binlerce ana marka için dijital önem stratejisini, müşterilerin zaten arkadaşlarıyla ve aileleriyle iletişim kurmak için kullandıkları platformlarda çaba harcamadan yardım almalarını sağlayarak değiştiriyor.

WeChat ile doğrudan entegre olan ilk dijital müşteri hizmetleri platformlarından biri olmaktan gurur duyuyoruz. WeChat, müşterilerimizin mesaj tabanlı destek hizmetlerini Çin ve Asya’nın geri kalanındaki müşterilere ulaştırmasını sağlıyor” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.