Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cleartrip, Orta Doğu ve Hindistan’daki tüm pazarlarında TravelSafe’i başlattı.

Bu yeni ürün teklifi ilk olarak Mayıs ayında yumuşak bir şekilde piyasaya sürüldü ve şimdi müşterilere seyahat eğilimleri, seyahat planlaması, güvenlik önlemleri, seyahat sırasında uyulması gereken protokoller ve havayolu ve düzenleyici politikalar hakkında düzenlenmiş bilgiler sağlıyor.

TravelSafe, müşterilerin güvenlik endişelerini gidermeyi amaçlar ve hükümetler, havaalanları ve tedarikçiler tarafından duyurulan çeşitli değişiklikleri dikkate alarak müşterilerin seyahatlerini planlamalarına yardımcı olur. TravelSafe, herhangi bir değişiklik için sık sık güncellenir ve içerik, ilgili etki alanları için düzenlenir.

Cleartrip CEO’su Stuart Crighton; “Pandeminin müşteri davranışları üzerinde önemli bir etkisi oldu. Güvenliğin seyahat planlarının birincil belirleyicisi olmasını bekliyoruz. TravelSafe’i, müşterilerin seyahat sırasında sahip olabileceği tüm güvenlik endişelerine özel bir bakış açısı sağlamak amacıyla oluşturduk. İçeriği sık sık güncellemeye ve müşterilerimiz için daha da basitleştirmek için daha zengin bir biçimde sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz