Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tur, aktivite gibi yer hizmetlerine rezervasyon olanağı tanıyan B2C online platformu Check for Trips seyahat planlamasında yerel tur ve aktivite rezervasyon sistemi olma yolunda ilk adımını atmış bulunmakta.

Şehir turları, transferler, günübirlik ve konaklamalı turlar, müze, ören yerleri, müzikaller, konser ve spor aktivitelerine biletler, yemekli aktiviteler gibi binlerce ürünün yer aldığı Check for Trips, seyahatseverleri yerel turizmcilerle buluşturuyor.

Almanya merkezli Travel Group’un kurduğu sistem ile yerel turizm firmaları sisteme turlarını yükleyerek gelirlerini artırabiliyorlar. Sistem tamamen booking.com’un tur hizmeti satışı mantığında yapılmış ve Check for Trips’ten yaptığınız rezervasyonda internet üzerinden ödeme yapmaya gerek kalmadan, ödemelerinizi direk yerel tedarikçiye yapabiliyorsunuz.

Şu anda Almanca ve Türkçe olarak hizmet veren sistemde ağırlıklı olarak Türkiye’deki aktiviteler ön planda görülmekte, ileri ki zamanlarda Check for Trips‘in Avrupa’daki birçok bölgeye açılacağını belirten Check for Trips CEO’su Erdoğan Tur; “Bu sistem ile online bir tur & aktivite platformu olarak bir yandan lokal DMC’ler ve ürün tedarikçileri ile işbirliğinde olup sağlanan ürünler için büyük bir görünürlük ve genel satışlarda artış sağlatacağız.” olarak belirtti.

Check for Trips hakkındaki gelişmeleri takip ederek bilgi aktarıyor olacağız.

Yorumları GösterYorumları Gizle

1 Yorum

  • yazan Merve Yalçın
    Posted 22 Haziran 2017 17:42 0Likes

    İlk rezervasyonumu yaptım ve hızlı geriş dönüş sağlandı. Tur gerçekleştikten sonra da mutlaka görüşlerimi yazacağım. Bir çok farklı aktiviteyi bir arada sunmuşlar. Fiyatların da uygunluğu dikkatimi çekti. Türkiye’de de böyle bir imkan sunulması çok iyi düşünülmüş.

Yorum Yaz