Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat arama sitesi momondo, gezginlere ilham vermek üzere oluşturduğu, yerel yazarlar ve seyahat uzmanlarının fikirlerinden oluşan seyahat bloğunu yeniledi

2014 tarihinden beri kullanıcılarına seyahat planlaması konusunda ilham vermek amacıyla hizmet veren momondo Seyahat Fikirleri bloğu yenilendi. Modern tasarımından filtrelere pek çok özellik sunan sayfa, seyahat planlama aşamasındaki kullanıcılara pek çok fikir sunuyor.

MODERN TASARIM

Siyah olarak değiştirilen arka plan okuyuculara okuma rahatlığı sağlarken modern tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN YAZAR DESTEĞİ

Yenilenen bloğun en büyük özelliklerinden biri de dünyanın dört bir yanından deneyimlerini paylaşan gezginlerin yazılarına yer vermesi. Her zevke uygun seyahat fikirlerini okuyabileceğiniz sayfada “Akıl almaz yüzme havuzları olan 12 otel”, “Dünyanın bir ucundaki, en ücra 7 yer”, “Seyahat etme arzusu uyandıran 7 belgesel” gibi birbirinden ilginç başlıklar bulunuyor. Yayınlanan tüm içeriklerde katkıda bulunan gezginlerin isimleri belirtilecek.

YENİ FİLTRELERLE ARAMA KOLAYLIĞI

Sayfanın sol üst tarafına eklenen filtre seçeneği sayesinde kullanıcılar diledikleri tema altında arama yapabiliyor. Filtreler arasında “Sahil & Doğa”, “Yiyecek & İçecek” veya “İlham Veren Kadınlar” gibi alternatiflerin yanında “Ramazan Bayramı” gibi dönemsel seçenekler de yer alıyor. “İlham ara” seçeneği sayesinde ise gezginler spesifik bir seyahat ile ilgili arama da yapabiliyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz