CarTrawler, İspanyol Demiryolları ile Ortaklık Kurduğunu Açıkladı

Seyahat teknolojisi platformu CarTrawler, İspanyol ulusal demiryolu tedarikçisi Renfe ile ortak oldu.

CarTrawler Baş Ticari Görevlisi Michael Cunningham; “Renfe’nin 30 milyon yolcusu zaten yaygın ve güvenilir bir şekilde demiryolu internet ağına erişebiliyordu, şimdi ise CarTrawler dünyanın en iyi seyahat dönüştürücü platformunda yolculara tren biletleriyle birlikte araba kiralama olanağı da sağlayarak seyahat deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyacak. Renfe’nin müşterilerinin önde gelen araç kiralama tedarikçilerine doğrudan erişimleri sayesinde her nereye giderlerse gitsinler en az telaşla baştan sona ulaşım ihtiyaçlarını organize etme imkanları olacak” dedi.

renfe

Renfe Viajes Genel Direktörü Ramon Azura ise; “ Renfe Viajes olarak açıklıyoruz ki; müşterilerimize oteller, araba kiralama, boş zaman faaliyetleri sunmak amacı ile renfe.com üzerinden her sektörde faaliyet gösteren alanında lider ortaklarımızla birlikte minimum fiyatı garanti ediyoruz ve yeni bir değer olan websitemizi ve sadakat programımızı sunuyoruz” diyerek ekledi.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!