CarTrawler, Deloitte En İyi Yönetilen Şirketler Ödülleri’nde Altın Standart Payesini Aldı

CarTrawler, İrlanda’da düzenlenen Deloitte En İyi Yönetilen Şirketler Ödülleri’nde altın standart ödülünü kazandı.

Şirket, faaliyete geçişinin dördüncü yılında üstün işletme performansı sergiledi.

Deloitte ödülleri, en üst düzey işletme performansı ile faaliyet gösteren İrlanda’nın yerel şirketlerini ödüllendiriyor.

CarTrawler’ın baş ticari şefi Michael Cunningham: “Deloitte En İyi Yönetilen Şirket Ödülleri’nde altın standart ödülünü almak, bizler dünyanın en iyi biçimde dönüşüm geçiren seyahat teknolojisi platformu olarak başarı göstermeye devam ederken, CarTrawler’da yaptıklarımızın muazzam bir onayı niteliğinde.”

“Sadece 18 ay içerisinde çalışan sayımızı iki katına çıkardık. Bu ödül, eski çalışanlarımızın, bizler büyüme gerçekleştirirken, harika kültürümüzü ve başarılı işletme modelimizi korumak için yaptıkları işlerin olduğu kadar yeni çalışanlarımızın yarattıkları etkinin de kanıtı.”

Denizaşırı pazarların İrlandalı şirketler açısından öneminin de ayırdına varan En İyi Yönetilen Şirketler, geçtiğimiz üç yılda, ihracat satışlarında ortalama %161’lik bir büyüme kaydetti.

Görsel Kaynağı: Business and Finance

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!