Cabforce, Etraveli’nin Karayolu Transfer Sağlayıcısı Haline Geliyor 0

Taksi ve havaalanı rezervasyon çözümleri firması Cabforce, İskandinav seyahat acentası Etraveli’nin seçkin karayolu transfer sağlayıcısı olarak belirlendi.

Bu ortaklık müşterilere; Supersaver, Gotogate, Flybillet, Travelstart, Seat24 Travel, Flygvaruhuset, Travelpartner, Travelfinder, Budjet ve Goleif dahil Etravelli markalarının tamamına erişim olanağı sağlayacak.

Cabforce Kurucu Ortağı ve Ürün Müdürü Tommi Holmgren ” Etraveli ortakları artık müşterilerine verimli, entegre ve hizmetler sona erene kadar çözümler sunan daha geniş kapsamlı bir ürün portfolyosu sunabilecekler, transfer sağlayıcılarımız fantastik dağıtım kanallarına erişim sayesinde yıllık en az 2.5 milyon gezi talebinin tadını çıkaracaklar. En önemlisi ise; müşteriler daha pratik ve stressiz seyahatin tadını çıkararak seyahatlerinin bir parçası olarak; güvenilir, ön ödemeli taksi hizmetinden de yararlanabilecekler” dedi.

etraveli-snapshot-2-1
Görsel: Etraveli

Etraveli Satış Müdürü Henrik Svensson ise; “Cabforce ile bu yeni ortaklığımız, stratejik planımızın önemli bir parçasını oluşturuyor. Cabforce’un erişimi ve hizmet lokasyonlarının sayısı, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet sağlamak için bize daha iyi bir pozisyon sağlayacak ve bize sürdürülebilirliğimizi devam ettirebilme, dünyanın en yoğun seyahat destinasyonları da dahil bütün pazarlarda karlı büyüyebilme imkanını da verecektir.” diyerek ekledi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.