Tourico Holidays, Kruvaziyer Uygulama Programlama Arayüzünü Güncelledi 0

Seyahat toptancısı Tourico Holidays, kruvaziyer yolcu gemileri için uygulama programlama arayüzünü (API) web, mobil ve bulut uygulamalar için güncelledi.

Bu uygulama programlama arayüzünü kullanmak seyahat acentaları ve diğer dağıtım ortaklarına Tourico’nun dünya çapında olan kruvaziyer kataloğunu daha geniş bir yelpazeyle bütünleştirme imkânı sağlıyor.

Tourico Holidays Kruvaziyer Geliştirme Başkan Yardımcısı Lori Sheller ; “Müşterilerimiz bizlere çok çeşitli olan satış kanallarının tamamında canlı kruvaziyer kataloğunu kullanabilmek için gerçek anlamda bir kruvaziyer uygulama programlama arayüzüne ihtiyaç olduğunu söylediler. Arayüzümüzde bir yenileme gerçekleştirdik ve artık bu sayede müşterilerimiz ve onların müşterileri herhangi bir platform üzerinden pratik ve hızlı bir şekilde kruvaziyer araması ve rezervasyonu yapabiliyorlar.” dedi.

Tourico Holidays Kruvaziyer işletmesinin; Karayipler, Alaska, Avrupa, Rusya, Ukrayna, Mısır, Asya, Avustralya, ve Güney Amerika’ da dahil 15 kruvaziyer hattı ve tüm dünyada 10.000’den fazla kalkış noktası mevcut.

Marka ayrıca çok yakın bir zamanda Viking Ocean Cruises şirketinin de tekliflerini sunmaya hazırlanıyor.

Tourico’nun hosttan hostta API bağlantısı sayesinde bütün katalog şu anda müşterilere dağıtıma uygun. Şu anda, Tourico’nun otel satışı yapan müşterileri API yoluyla aynı sistem üzerinde kruvaziyerleri de bulabiliyorlar.

“Birkaç şirket bizim yeni API kurvaziyer sistemimizi kullanmaya çoktan başladı ve çok iyi sonuçlar elde ediyorlar ve diğer birkaç şirket de şu anda bütünleştirme sürecinin içerisinde yer alıyor. Çok büyük bir veri tabanıyla bile bir saniyeden daha az bir sürede sonuçlar elde edilebiliyor” diyor Sheller.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.