Brand USA ve United Airlines, ABD’ye Uluslararası Seyahati Teşvik Edecek 0

Amerika Birleşik Devletleri için destinasyon pazarlama organizasyonu Brand USA ve United Airlines, Amerika Birleşik Devletleri’nde uluslararası seyahatleri teşvik etmek için uzun vadeli bir küresel sponsorluk anlaşması yaptığını açıkladı.

Anlaşma, United Airlines’ı Brand’ın resmi Küresel Havayolu Sponsoru ve Şubat 2020’de başlayacak olan yeni IMAX® filmi “Into America’s Wild” ın özel havayolu sponsoru haline getirdi.

Film, izleyicileri Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yolculuğa çıkarak turistik yerlere giden çekici yollardan, antik topraklardan, az bilinen parkurlardan ve ülkenin zenginliğini oluşturan gizli mücevherlerden geçiyor. “America’s Wild”, ülkenin Oregon’un çarpıcı sahillerinde kano yapmaktan, Güneybatıdaki görkemli kanyonlardan geçmeye, Alaska’nın sınırlarını keşfetmeye, Appalachian Patikası’nı gezmeye ve daha pek çok şey yapmaya kadar uzanan en büyük açık hava deneyimlerini sunuyor.

Brand USA Başkanı ve CEO’su Christopher Thompson; “United Airlines ile sponsorluk anlaşmamız, Amerika’nın hazinelerini uluslararası seyahat topluluğu ile paylaşma konusundaki ortak tutkumuzdan çıktı. Birlikte, Amerika Birleşik Devletleri’ne yapılan küresel seyahati etkileyen yaratıcı çözümler bulmaya kararlıyız. Alınan Seyahat kararları, eğlence içerikleri ve saygı duyulan hikayeler sayesinde giderek daha fazla etkileniyor. Anlatım sıkıntısı çekmeden, Brand USA ve United Airlines, ABD’nin dünya çapında seyahat sektöründeki konumunu yükseltmek için doğru kaynaklara ve pazarlama yeniliğine sahip” dedi.

United Airlines ve United Express, ABD ve dünyadaki 350’den fazla destinasyona günlük yaklaşık 5.000 uçuş gerçekleştirmektedir. Son iki yılda, United, Amerika Birleşik Devletleri ve Prag, Çek Cumhuriyeti, Cape Town, Güney Afrika; Nice, Fransa; Tahiti, Fransız Polinezyası; Napoli, İtalya; Palermo, İtalya; Porto, Portekiz; ve Reykjavik, İzlanda arasında kesintisiz hizmet dahil olmak üzere 26 yeni uluslararası rota açıkladı.

United Pazarlama Başkan Yardımcısı Mark Krolick, “United Airlines’da, 2019’daki diğer ABD operatörlerinden daha fazla uluslararası kapasite ekleyerek, sektör lideri uluslararası ağımızı büyütmeye devam ediyoruz. Amerika Birleşik Devletleri’ni dünyanın dört bir yanındaki yolculara göstermek için Brand USA ile işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.