Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Yavru vatan Kıbrıs’ta doyasıya eğlenceye hazır mısınız? İş hayatının stresini atmak, her gün boğuştuğunuz problemlerden bir süre uzaklaşmak sizin de hakkınız! Yunan mitolojisine göre güzellik tanrıçası Afrodit’in doğduğu yer olan Kıbrıs, on bin yıllık tarihiyle dikkat çekiyor. İnsan eliyle yapılmış en eski su kuyusu Kıbrıs’ta bulunuyor. Antik çağların en gözde yerleşim yerlerinden biri olan ada; tarihin en önemli medeniyetlerine ev sahipliği yapmış.
Kıbrıs o kadar özel ve o kadar güzel bir yer ki, denizle pek ilgilenmeyen hatta donanması bile bulunmayan Hititler bir yolunu bulup bu muhteşem adaya yıllarca hükmetmiş. Venedikli tüccarların ardından son olarak Osmanlı’nın eline geçen ada bakır madenleriyle yıllarca hizmet vermiş. Günümüzde plajları ve renkli gece hayatıyla öne çıkan Kıbrıs otellerine ev sahipliği yapan ada, Doğu Akdeniz’de bulunuyor. Kıbrıs’taki en güzel otelleri, en uygun konaklama fırsatlarını sizler için inceledik.
Her Bütçeye Uygun: Kıbrıs Otel Fiyatları
Türkiye’den kalkan uçaklarla bir saat içinde ulaşabileceğiniz uzaklıkta yer alan Kıbrıs aslında bir yurt içi ziyareti. Çünkü Kıbrıs’a gitmek için pasaport ve vizeye ihtiyacınız yok, sadece kimliğinizle adaya gidebilirsiniz. Casinoları, tarihi eserleri ve doğal güzellikleriyle göz dolduran ada, turistlerin uygun fiyatlarla konaklayabildiği Kıbrıs otelleri ile de dikkat çekiyor. Merkezi konumdaki otellerden adanın tamamına erişmek oldukça kolay. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin idari yönetim merkezi Girne’de hem lüks hem de mütevazi oteller bulmak mümkün. Kıbrıs’ın gözde tatil köyü Bafra’da da her cebe hitap eden oteller var ve müşterilerine en iyi hizmet verme konusunda adeta yarış içerisindeler.

Kıbrıs’ın Merkezinde Konaklama Keyfi: Kıbrıs Otelleri Girne
Güneyde Beşparmak Dağları, kuzeyde Akdeniz… Kıbrıs’ın önemli kenti Girne, keyifli bir coğrafyada yer alıyor. Marinanın çevresinde yarım ay şeklinde dizilmiş restoranlar, barlar ve Venedik evleriyle sosyal hayatın göz bebeği olan Girne, alış veriş merkezleri ve kumarhaneleriyle de dikkat çekiyor. Akdeniz’in en popüler tatil merkezlerinden biri olan kent, Girne Kalesi’ni ve Barış Manastırı’nı ziyaret etmek isteyen turistlerle dolup taşıyor. Girne otelleri de misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için enfes yemekler servis ediyor ve eğlenceli aktiviteler düzenliyor.
Akdeniz’de Aşk Başkadır: Kıbrıs Balayı Otelleri
Yeni evli çiftlerin balayı tatili için en önemli adreslerden biri de Kıbrıs. Kıbrıs otelleri, balayı çifti ayrıcalığı yaşamak isteyenler için en uygun ve en romantik programları sunuyor. Açık havuz, kapalı havuz, aqua park, yüzlerce metre uzunluğundaki tertemiz plajlar gibi ortak hizmetlerin yanında; odaya gönderilen meyve tabakları, şaraplar, çiftlere özel sürpriz akşam yemekleri, en romantik parçalarla süslenen masalarda kahvaltı ziyafetleriyle de çiftlerin en özel dönemleri olan balayı için romantizm dolu bir tatil fırsatı sunan balayı otelleri, uygun fiyat politikasından da vazgeçmiyor.
En Uygun Kıbrıs Otelleri İçin Erken Rezervasyon İmkanı
Ilıman iklimiyle yıl boyu tatil imkanı sunan Kıbrıs, tatil sezonunda en ünlü sanatçıları ağırlıyor. Erken rezervasyon fiyatları, sezon fiyatlarının neredeyse yarısı! Erkenden yerinizi ayırtarak tatil harcamalarınızda büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Uygun fiyatlı Kıbrıs otelleri sadece sizi değil, çocuklarınızı da düşünüyor. Çocuklar için su parkı, oyuncak parkı, film saatleri, palyaço gösterileri gibi hizmetler sunan otellerde aileler kendi aralarında hoşça vakit geçirirken, çocuklar da kendi yaş guruplarıyla kaynaşma fırsatı buluyor.

Aklınıza Gelebilecek Her Şey Burada: En İyi Kıbrıs Otelleri
Hem çocuklara hem yetişkinlere değer veren Kıbrıs otelleri her şey dahil paketleriyle spor salonundan canlı müziğe, su sporlarından bowling salonuna kadar her türlü imkanı önünüze seriyor. Konserler, köpük partileri, animasyon şovları ve çok daha fazlası… Balayı tatili, düğün organizasyonu ve şirket toplantıları için de her türlü alt yapıyı sağlayan oteller, kampanyalı fiyatları ve kış dönemindeki indirimleriyle tatil masraflarınızı hafifletiyor. En güzel Kıbrıs otellerini uygun fiyatlarla keşfetmek için Prontotour’a göz atabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için Prontotour web adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz