Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bookingkit, turlar, aktiviteler ve etkinlik içeriğini Çin merkezli çevrimiçi seyahat acentesi listelerine dahil etmek için Ctrip Grup ile iş ortaklığı kuruyor.

Anlaşmaya Ctrip’in küresel genişleme markası Trip.com da dahil olacak. Almanya merkezli Bookingkit, müşterilerinin Trip.com’daki deneyimleri listelemelerini sağlayacak olan ortaklığın Avrupa’da ilk olduğunu iddia ediyor.

Bir açıklamaya göre, ortaklık, Ctrip için hizmetlerini Avrupa’ya yaymada “stratejik bir adım”.

Bookingkit müşterilerinin turlarını 300.000’den fazla Asya turistine tanıtabileceklerini ve gerçek zamanlı rezervasyonlar sunabileceklerini de ekliyor.

Ctrip TTD CEO’su Yu Xiaojiang; “Avrupa, dünyanın en iyi uluslararası seyahat destinasyonu. Çin’de, özellikle ayrıntılı ve yoğun seyahat planlama ve rezervasyon hizmetleri – özellikle de turistik yerlere seyahat edenler için – çok yaygın. Bookingkit ile olan ortaklığımızın, müşterilerimize gerçek zamanlı olarak çevrimiçi olarak rezerve edilebilecek geniş bir tur, etkinlik ve ilgi çekici seçenek sunmamızı sağlamasının yanı sıra Avrupa pazarında genişleme fırsatı vermesinden de memnuniyet duyuyoruz” dedi.

BookingKit, ortaklığın “Avrupa’nın lider rezervasyon yazılımı sağlayıcısı olarak konumunu güçlendireceğini” söyledi.

Kurucu ve Genel Müdür Lukas Hempel ise; “Bu, dünyada çapında işlerimizi daha da büyütmemiz için büyük bir adım” diyerek ekledi

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz