Skyscanner, Trello Platformu Üzerinden Uçuş Arama Olanağı Sunuyor 0

Skyscanner, Trello kullanıcılarını Skyscanner’ın uçuş bilgileri veritabanına bağlayan görsel bir organizasyon ve işbirliği platformu olan Trello ile bir entegrasyon yarattı.

Skyscanner tarafından Travel Planner, Trello içinde Skyscanner’ın API’sine bağlanan ve seyahat gününe veya ayına göre fiyatlandırma, ne kadar önceden rezervasyon yapabileceğiniz önerileri ve belirli varış noktaları için tipik bilet fiyatı gibi bilgilere erişim sağlayan ücretsiz bir Power-Up’dır.

Arama sonuçlarına tıklamak, Trello kullanıcılarını rezervasyon işlemini tamamlamak için Skyscanner web sitesine yönlendirir.

Skyscanner Stratejik Ortaklıklar Kıdemli Yöneticisi Hugh Aitken; “Skyscanner’da yaptığımız her şeyin merkezinde yer alan gezginlerin ihtiyaçlarını anlıyoruz.

Trello ile yapılan bu en son işbirliği, teknolojimizin bir ortağın platformuyla bütünleşmesinde planlama deneyimi sırasında gezginlere daha da fazla değer katan heyecan verici seyahat çözümleri yaratmanın harika bir örneği” dedi.

Trello’nun platformu, kullanıcıların yaklaşmakta olan bir gezi gibi projeleri veya konuları yönetmek için oluşturduğu “panolara” dayanıyor ve her pano dijital Post-it notlarına benzer şekilde kartlar içerebilir.
Bu kartlar, rezervasyon numaralarını, otel adreslerini, güzergahları ve diğer gezi bilgilerini saklamak için kullanılabilir.

Paylaşılan bir tahtada birden fazla kullanıcı işbirliği yapabilir.

Trello kullanıcıları, Seyahat Planlayıcı’ya Skyscanner ile erişebilirler.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.