Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu ortaklıkla, İskoç firmasının platformunu kullananların da göreceği toplamda 28 milyondan fazla kayda erişim elde ediliyor.

Traveltek Operasyon Sorumlusu Kirsty Orr; “Booking.com’u tedarikçi listemize taşımak, platformumuza önemli bir katkı sağlıyor ve büyüyen müşteri tabanımız için önemli ve olumlu bir etkiye sahip olacak.

“Sektörün dünya çapında en büyük alıcı ve satıcı topluluğunu bir araya getirmek istiyoruz”

Orr: “Yaptığımız işlerde en iyisi olmak için benzer bir misyonu paylaşıyoruz, bu yüzden bu iki firma için de son derece harika bir uyum. Bizim tarafımızdan, endüstrinin dünya çapındaki en büyük alıcı ve satıcı topluluğunu bir araya getirmek, müşterilerimize pazardaki en ileri teknolojiyi sunmak ve gerçekten rekabetçi bir sektörde mümkün olduğunca bağlantıda kalmaları için yardımcı olmak istiyoruz.

Booking.com, otel, daire ve tatil evlerinden villalara, ağaç evlerine ve hatta bazen iglolara kadar uzanan geniş kapsamlı portföyü ile birlikte sunulan ilave kapsamı ve avantajlardan da bahseden Orr şu sonuca varıyor; “28 milyondan fazla listeyle 130.000’den fazla destinasyonu kapsayan, Dünya çapında 227 ülke ve bölgede faaliyet gösteren Booking.com‘un entegrasyonu misyonumuza yardımcı olacaktır. Onları güvertemizde görmekten çok memnunuz”.

“Sürekli olarak Traveltek gibi stratejik ortaklar arıyoruz”

Booking.com Ortaklık ve İşletme Rezervasyonları Kıdemli Yöneticisi Ripsy Bandourian; “Misyonumuz, insanların dünyayı deneyimlemelerine yardımcı olmak olduğu için, sürekli olarak, Booking.com’da mevcut olan seçenekleri ve seçeneklerin çeşitliliğini daha geniş bir küresel gezgin kitlesine ulaştırabilecek olan Traveltek Grubu gibi stratejik ortaklar arıyoruz.

“Şu ana kadarki işbirliğinden çok memnunuz ve daha fazla müşteriyi bu yeni entegrasyonla bağlantıda kalmaları ve ideal yerlerini bulmalarına yardımcı olmak için Traveltek ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz