Belgrad Merkezli Fly Fly Travel Türkiye Pazarına Açılıyor.

2009 yılında Belgrad merkezli olarak herkese daha ucuz havayolu bileti mottosu ile Igor Vujović Nađ ve Bojan Stupar tarafından kurulan ve Güneydoğu Avrupa’nın en büyük turizm şirketi olan Fly Fly Travel İstanbul ofisini açıyor.

Podgorica, Banja Luka, Rijeka, Viyana ve Ljubljana’daki ofislerine ek olarak İstanbul’da da faaliyete başlayacak Fly Fly Travel, Belgrad merkezli olarak 8 ülkede hizmet vermekte. Aslında 2015 yılında İstanbul’da ofisini açan firma yaşadığı problemler nedeni ile hizmetini sonlandırmıştı. Kısa bir süre önce yeniden Türkiye pazarına girmek için TÜRSAB’a başvuru yapan firma kısa bir süre içerisinde http://flyflytravel.com.tr adresi üzerinden hizmetlerine başlayacağını bildirdi.

Uçak bileti ile entegre çalışan sadakat programı Fly Vip ve biletinde haricinde, Fly Academy ile havacılık alanında personel de yerleştiren firmanın; Fly & Travel Inflight Dergisi, Fly Fly Shop, Fly App ve Fly Snack gibi birçok yan markası da bulunmakta.

Türkiye’de Turna, Enuygun, Kolayyolculuk, Aerobilet, Biletall, Bilet.com ve Hepfly gibi güçlü rakipleri olan firmanın kendini nasıl konumlandıracağını izleyerek sizlerle paylaşıyor olacağız.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!