Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Şirket, büyük ödülü kucaklamanın yanı sıra; En İyi Büyük Havayolu Şirketi – Orta Doğu ve Afrika, En İyi Ekonomi Sınıfı, En İyi Birinci Sınıf ve Dünyanın En İyi Havayolu Şirketleri – İlk 10 ödülleri dahil olmak üzere dört diğer ödülü alarak en çok ödülü kazandı. Bu yıl, TripAdvisor’ın seçkin Gezginlerin Tercihi Ödülleri’ne havayolu şirketleri için bir kategoriyi dahil ettiği ilk yıl oldu.

Bu ödüller, değerlendirmelerin niceliğine ve niteliğiyle, 12 aylık bir süreç boyunca dünyanın dört bir yanından, havayolu şirketlerine yönelik derecelere dayanarak dünyanın başta gelen taşımacılık firmalarını öne çıkarıyor.

Emirates Havayolları’nın başkanı Sir Tim Clark, ödüllerle ilgili açıklamalarda bulundu: “Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi olarak adlandırılmaktan gurur duyuyoruz. Bu ödüllerin tarafsız değerlendirmelerin ve geri bildirimlerin bir sonucu oluşu, müşteriler için daha iyi bir yolculuk deneyimi sunmaya yönelik taahhüdümüze sesleniyor.

“Gezginlerin, yolculuk yaptıkları her fırsatta Emirates’i ilk seçenekleri haline getirmeyi sürdürmeleri arzusunu taşıyoruz.

“İşte bu sebeple tüm sınıflarda ürünlerimize ve hizmetlerimize yatırım yapmayı sürdürüyoruz ve hizmet ekiplerimiz sıkı çalışıyor ve her gün, hem uçuş sırasında hem de yerdeyken, müşterilere en iyi deneyimi sunmaya yüreklerini koyuyor.”

TripAdvisor Uçuşlar genel müdürü Bryan Saltzburg da bazı açıklamalar yaptı: “Gezginlerin en bilinçli havayolu ulaşımı kararlarını, TripAdvisor topluluğunun deneyimlerine dayanarak vermelerine yardımcı olmak adına havayolu şirketleri için Gezginlerin Tercihi Ödülleri’nin ilkini duyurmaktan gurur duyuyoruz.”

Emirates, müşterilerine altı kıtada, 83 ülkede yer alan 155 nokta seçeneği sunacak seviyeye kadar gelişmiş bulunan geniş bir ağ ile dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi olma özelliğini taşıyor.

Şirket, dünyanın en genç ve modern, geniş gövde filolarından birisini işletiyor ve yolcu uçuşları için sadece Airbus A380 ve Boeing 777 tipi uçaklardan oluşan bir filoyu işleten, dünyadaki ilk ve tek havayolu şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Emirates, yakın zamanda, çıkışını Temmuz ayında yapacak olan ve şirketin amiral gemisi olan Airbus A380 tipi uçaklara yönelik olarak geliştirilen Entegre Bekleme Salonu’nu da kapsayan, milyonlarca dolar değerindeki kabin içi geliştirme programını duyurdu. Emirates ayrıca, yakın dönemde, Birinci Sınıf ve Ticari Sınıf kabinlerine uygulanan özel ürünlerle birlikte bir ürün revizyonuna gitti.

 

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz