BCD Travel, Tripsource Uygulamasının Yeni Bir Versiyonunu Piyasaya Sürecek

Küresel seyahat yönetim şirketi BCD Travel, bu ayın sonunda mobil uygulaması TripSource’un yeni bir versiyonunu piyasaya sürecek.

Her yönüyle tamamen yenilenen TripSource uygulaması, zengin ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunmak için en son mobil teknolojisinden yararlanıyor. TripSource, gezginlerin seyahat deneyimlerinin tüm yönlerini doğrudan mobil cihazlarından güvenli bir şekilde satın almalarını, rezervasyon yapmalarını ve yönetmelerini sağlıyor.

Tripsource – BCD Travel

“Bir milyondan fazla gezgin TripSource kullanıyor”

BCD Seyahat için ürün planlama ve geliştirme kıdemli başkan yardımcısı Yannis Karmis; “Gelecek nesil TripSource’u oluşturmaya başladığımızda, seyahate çıkmadan önce, seyahat sırasında ve sonrasında gezginlere daha da iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayacak bazı yenilikçi ve yeni özellikler üretme fırsatımız olduğunu biliyorduk. TripSource’u kullanan bir milyondan fazla gezginle, amaç uygulama deneyimini yeniden canlandırmaktı. Yeni uygulama, kullanıcı deneyimini, olumlu yorumlar ve değerlendirmeleri korurken sürekli değişen bir endüstri için daha fazla işlevsellik ve ölçek sağlamak zorundaydı” dedi.

BCD Travel Ürün Planlama Ve Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Will Pinnell; “Mobil uygulama, TripSource gezgin katılım platformumuzun bir uzantısı ve gezginlere, gezi planlama, rezervasyon ve seyahat programlarından yasal yükümlülük ve aksaklıklara kadar hizmet verme yöntemimiz” dedi.

Uygulama şimdi self servis özellikleri, gezi öncesi planlama ve rezervasyon, gelişmiş tasarım ve navigasyon içerecek ve Temmuz 2019’un ortalarında 113’ten fazla ülkede ve beş dilde tüm gezginlerin kullanımına hazır olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!