Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

@Leisure Grup’u satın alma planını açıkladıktan sadece iki ay sonra OYO Rooms, anlaşmayı kapattı ve şirketi yeniden adlandırdı.

Hollanda merkezli @Leisure Grup, ana şirketinin marka adını kurumsal amaçlar için kullanması ve işletmeleri daha yakın hale getirmesi nedeniyle artık OYO Tatil Evleri olarak tanınacak.

OYO, bu yıl Mayıs ayında 360 milyon Euroluk bir anlaşma ile @Leisure’i satın almıştı. Bu da Avrupa’da gerçekleştirdiği ilk satın alma ile markasını bölgeye getirme niyetinin açık bir işareti.

@ Leisure CEO’su Tobias Wann, bölüm başkanı olmaya devam ediyor ve mevcut müşteriye dönük markaları denetliyor.

OYO Tatil Evleri, Avrupa’da Belvilla, DanCenter ve Danland gibi dokuz markayı işleten, 30.000’den fazla tamamen yönetilen kiralık mülke sahip.

50 ülkede 85.000 konutu bulunan ve aynı zamanda satın alımın bir parçası olan Traum-Ferienwohnungen markası altında da abonelik tabanlı bir ev yönetimi hizmeti bulunmaktadır.

Wann, satın alım stratejisinin aynı zamanda genel markalaşma ve genişleme çabalarının bir parçası olduğunu söyledi ve:

“OYO, dünyanın en hızlı büyüyen ve en beğenilen ağırlama markalarından biri. Tatil evleri işini büyüterek OYO’nun dünyanın en büyük otelcilik şirketi olma arzusuna katkıda bulunmak istiyoruz” dedi.

 

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz