Bahreyn’den Seyahat Acentelerine Yönelik Çevrimiçi Eğitim 0

Bahreyn Turizm ve Fuarlar Kurumu (Bahrain Tourism and Exhibitions Authority-BTEA), kendisine ait ilk çevrimiçi eğitim programını faaliyete geçirdi.

Seyahat acenteleri için ücretsiz olan bu programın, seyahat sektörünü, bir Arap ülkesi olan Bahreyn’in turistlere sunabilecekleri konusunda eğitmesi amaçlanıyor.

Kurum, Bahreyn’i Birleşik Krallık pazarında pazarlayabilecek, akredite seyahat sektörü uzmanlarından oluşan bir ekip oluşturmayı planlıyor.

Söz konusu program kültürden yaşam tarzına, adalardan su sporlarına, Bahreyn’in turizminin çeşitli yönlerini kapsayan modüller içeriyor. Program ayrıca krallığın sınırları içerisinde gerçekleşen festivalleri, etkinlikleri ve konaklama olanaklarını kapsayacak ve acentelere başta gelen on satış ipucu verecek. Her bir modül, çevrimiçi olarak gerçekleştirilen bir test ile sona erecek.

Acenteler ayrıca restoran mobil uygulamaları ve apartman dairelerinden beş yıldız lüksüne, konaklama seçeneklerinin bir listesi gibi bilgileri ve ipuçlarını da indirebiliyor.

 

Kaynak: http://www.travolution.com/articles/103503/bahrain-launches-its-first-online-training-platform-for-travel-agents

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe