B2B Rezervasyon Platformu BookingAgora Azerbaycan ve Kıbrıs’a Açıldı. 0

1000‘den fazla havayoluna, 175 ülkede 350.000 otele ve konaklama tesisine, yaklaşık 30.000 farklı nokta ve lokasyonda araç kiralamaya, yurtiçi ve yurtdışı otel-havalimanı-otel transferlerine, tüm bu ürünlerin birleştirerek paket tur oluşturmaya ve hazır paketlere erişme hizmeti sunan BookingAgora henüz açılmasının üstünden kısa bir süre geçmesine rağmen hızlı bir şekilde büyüyerek Kıbrıs ve Azerbaycan pazarına açıldı.

Geçtiğimiz günlerde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en bilinen seyahat acentesi Cyprus XP Travel gerçekleştirdiği iş birliği ile Kıbrıs’a ve Azerbaycan‘ın önde gelen seyahat acentesi Delta Lutfhansa City Center iş birliği ile de Azerbaycan’a açılan BookingAgora’nın kurucusu Murat Kahraman, “Azerbaycan pazarına yaklaşık 4 ay önce başladık fakat tanıtımlarına henüz başlayabiliyoruz, kısa süre içerisinde 113 müşteri ve yaklaşık 1 milyon üzerinde bir biletlemeye ulaştık. Keza Kıbrıs içinde aynı şey geçerli. Ada’da geçirdiğimiz 3 aylık süre içerisinde 150’den fazla müşteriye ve 2 milyonluk bir satış rakamına ulaştık. BookingAgora önümüzdeki dönemde Almanya, Irak, Libya, Cezayir ve Balkan pazarlarına da açılacak.” olarak belirtti.

Ülkemizden böyle bir girişimin çıkmasını destekliyor ve Murat Kahraman‘a başarılar diliyoruz.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.