AtlasGlobal ve Odeabank’tan Bank’O Atlas Kredi Kartı 0

Odeabank ve Atlasglobal, alışveriş ve uçuş millerini birleştirerek uçuracak ortak markalı kredi kartı için güçlerini birleştirdi.

Bank’O Atlas, müşterilerine tek kuruş harcamadan Atlasglobal’den gidiş dönüş uçak bilet fırsatı sunacak

Bank’O Atlas, müşterilerine daima avantajlı oranlarda mil kazandırma vaadinin yanısıra, lansman boyunca Atlasglobal’den yurtiçi ya da yurtdışı gidiş dönüş bilet fırsatı sağlayacak. Lansmana özel olarak Bank’O Atlas kartlılar 5 bin hoşgeldiniz milinin yanında, avans millerini kullanarak yurtiçi ve yurtdışı gidiş dönüş uçak biletlerini henüz kartları ile harcama yapmasalar dahi alabilecekler.

Bank’O Atlas kullanıcılarına tüm alışverişlerinde POS ayrımı olmaksızın taksit imkanı da sunacak. Bank’O Atlas ile 100 TL üzeri alışverişlerde 3, 300 TL üzeri alışverişlerde 6 ve 1000 TL üzeri alışverişlerde de 9 taksit yapılabilecek. Alışverişlerden kazanılan millerle uçuşlardan kazanılan miller birleştirilerek Atlasglobal’in tüm destinasyonlarına mil ile uçuş fırsatı kazanacak Bank’O Atlas kullanıcıları, ayrıca ilerleyen dönemde havalimanlarında hızlı geçiş, özel bekleme salonu hizmetinin yanı sıra kazanılan miller ile son dakika upgrade, uçuş millerinin statü miline çevrilmesi ve Atlasmiles programlarından faydalanma olanağı da bulacak.

banko-atlasAtlasglobal Havayolları, yolcularına sunduğu hizmetlere her gün bir yenisini ekliyor!

Uluslararası uçuş ağını yeni hatlarla zenginleştiren ve 60’dan fazla yurt içi ve yurt dışı uçuş hattına sahip Atlasglobal Havayolları, yolcularına sunduğu hizmetlere de her gün bir yenisini ekliyor. Geçtiğimiz yıl müşteri sadakati programını yenileyen Atlasglobal, Odeabank işbirliği çerçevesinde hem alışverişlerden hem de uçuşlardan mil kazandıran yeni Bank’O Atlas kartıyla yolcularına sunduğu avantajları genişletiyor.

Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy; “2020 hedefimiz sadakat programlarıyla 1 milyon’dan fazla aktif yolcuya ulaşmak”

Bank’O Atlas lansmanı kapsamında konuşan Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy ; Atlasglobal olarak “yolcusunu en çok seven havayolu” mottosuyla yola çıktıklarını vurguladı ve sözlerine şöyle devam etti: “Atlasglobal olarak hizmetlerimizin odağında yolcu memnuniyeti yer alıyor. Dünya standartlarında hizmet sunarak yolcu memnuniyetini üst seviyelere taşırken, yolcularımız için özel ayrıcalıklı hizmetler geliştiriyoruz. Geçen yıl sadakat programımızı yeniden yapılandırdık. Jetmil olan sadakat programımızın ismini Atlasmiles ile değiştirdik ve uluslararası havayolları standardında yolcularımıza sadakatlari karşılığında ek avantajlar sunmaya başladık. Bizimle sürekli uçan yolcular sürekli kazanıyor. 2016 yılında sadakat programımızın üye sayısını %20 artırdık.

Artan destinasyonlarımız ve yeniden düzenlediğimiz sefer saatlerimizle beraber, bağlantılı sefer sayılarımız artıyor. Buna ek olarak, bölgelerin ana taşıyıcılarıyla işbirliği yaparak frekans sayımızı artırıyor ve daha çok yolcu için daha esnek seyahat alternatifleri sunuyoruz. Yolcularımız bizim uçtuğumuz ve işbirliklerimiz çerçevesinde uçulan tüm noktalara aldıkları biletlerden mil ve uçuş kazanabiliyor. Hedefimiz önümüzdeki yaza kadar birçok yerel havayoluyla işbirliği yapan bir marka haline gelmek ve daha çok yolcuya temas etmek.

Odeabank işbirliğimiz çerçevesinde ise yolcularımız sadece uçarken değil alışveriş yaparken de kazanacak. Birçok avantajlar sunan Bank’O Atlas ile yolcu sadakatimizin çok daha üst noktalara çıkmasını hedefliyoruz. 2020 yılında sadakat programlarımızla 1 milyondan fazla aktif yolcuya ulaşmayı hedefliyoruz. Odeabank ile işbirliğimizin hayırlı olmasını diliyoruz.”

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.