Amadeus, Amadeus Ventures Markası ile Start-up’lara Yatırım Yapıyor 0

Amadeus, Betterez ve Flyr ile kurduğu ortaklığın da desteğiyle, Amadeus Ventures adlı yan hizmetiyle seyahat start-up’larına daha fazla yatırım yapıyor.

Amadeus‘un desteklediği start-uplar arasında Yapta, BlueSmart ve BookingPal gibi girişimler bulunuyor.

En gözde ürünü havayolu şirketleri için bir analiz ve öngörü hizmeti ForeKeep olan Flyr için yapılan yatırım Ocak ayında açıklanan geniş anlaşmanın bir parçası niteliğinde.

Kanada merkezli Betterez için yapılan yatırım ise Betterez ile Amadeus’un kurduğu ilk iş ilişkisi.

Betterez‘in sunduğu hizmetler arasında karayolu ulaşımı, organizasyonlar ,konferanslar gibi etkinliklerin sağlayıcıları için biletlendirme ve rezervasyon araçları sunmak bulunuyor.

Betterez mobil ve web sayfasında sunduğu uygulamalara ek olarak aynı zamanda operatörlerin rezervasyon araçlarını üçüncü tarafların internet sitelerine yerleştirmek için etiket hizmeti sunuyor.

Amadeus tarafından yapılan açıklamada “Betterez, sunduğu hizmetle global işletmelerin yenilikler yapmasına olanak vermek için yeniden kullanılabilir teknik bileşenleri güçlendiriyor.” dedi.

“Bu çözüm ise havayolu şirketleri, kiralık araç, otobüs, tren, shuttle gibi ulaşım araçları ve etkinliklerle bilet gişelerinin gelişmesi ve büyümesine yardım edecektir.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe