Airbus, Dahili Hizmetler Şirketini Faaliyete Geçirdi 0

Airbus, eski Airbus Kurumsal Jet Merkezi (ACJC – Airbus Corporate Jet Centre)’nin mühendislik bilgi birikimi ve deneyimleri üzerine inşa edilen yeni bir dahili hizmetler şirketini faaliyete geçirdi.

Fransa’nın Toulouse kentinde konuşlanan Airbus Dahili Hizmetler Bağlı Şirketi (AIS – Airbus Interiors Services Subsidiary), Airbus’un Hizmetler departmanının bir parçası olma özelliğini taşıyor ve artık havayolu şirketlerini, kabin iyileştirme geliştirme stratejileri konusunda desteklemeye odaklanmış bulunuyor.

AIS, deneyimli bir mühendis ve tedarik zinciri uzmanı ekibi aracılığıyla çeşitli iyileştirme çözümleri sunuyor. AIS, üreticiler tarafından geliştirilen çözümlerin rekabetçiliğini ve güvenilirliğini ısmarlanmış üretimlerin becerileriyle birleştirerek Airbus standartlarında iyileştirme çözümlerini, isteğe özel üretilmiş ekipmanları ve inovatif ürünleri müşterilere ulaştırıyor.

Airbus’ın Hizmetler departmanının başkanı Laurent Martinez, yaptığı açıklamada şu sözleri sarf etti: “AIS’i Airbus Hizmetler departmanı ailesi olarak aramızda görmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Sundukları hizmetler, Airbus iyileştirmelerini başarılı çözümlerle mükemmel bir biçimde tamamlıyor.”

Airbus Dahili Hizmetleri, halihazırda, havayolu şirketlerinin ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla üç iş kolundan oluşuyor:

İsteğe özel üretilmiş ekipmanlar: Bu ekipmanlar, geliştirilen ve Airbus’a ya da havayolu şirketlerine teslim edilen, tek bir ögeden geniş alan teçhizatlandırma uzanan, isteğe özel üretilmiş ekipmanları geniş ölçekte kapsamaktadır. Bu kabin elemanları, doğrudan Airbus Dahili Hizmetler departmanı tarafından, her bir havayolu şirketinin ihtiyacına özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

İyileştirme Çözümleri (kabin & bağlanırlık): Bu çözümler Airbus Hizmet Bültenlerini ve bir havayolu şirketinin özel bir ihtiyacına yanıt veren AIS çözümlerini birleştiren hibrit çözümleri kapsamaktadır.

İnovatif ürünler: AIS, Airbus müşteri topluluğunun yararı için ürünler tasarlar ve üretir. Bu ürünler, Airbus’ın kabin portfolyosunun birer parçasıdır. Bu ürünler, örneğin, A320 ailesi “klasik kabin”ler için yeni bir Merkezi Tavan İstifleme Alanı’nı kapsamaktadır.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe