Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gündüzleri uykulu olsanız da kendinizi geceleri duvarlara tırmanırken ya da sabah saat 05: 00’de şiddetli baş ağrısı ile bulabilirsiniz, Jetlag Social Club size yüz otuzun üzerinde mükemmel bir aktivite sunuyor. Air France-KLM ise geliştirdiği uygulama ile jetlag sorununu ortadan kaldırmıyor, onunla yaşamayı öğretiyor

Sadakat programı Flying Blue tarafından yaratılan uygulama kişiselleştirilmiş çözümler sunması biyolojik saatinizi aniden düzenlemiyor ya da uykunuzu düzenleyen ilaçlar gibi ritminizi değiştirmiyor. Jetlag Social Club şehirde kendi biyolojik saatinize göre yaşamanıza olanak sağlıyor. Gece 3’te kahvaltı yapıp şehri gezmeye çıkmak ya da akşam 9’da yıldızların altında bir öğlen uykusuna yatmak böylelikle mümkün oluyor. Belirlenen seçenekler vücudunuzun ihtiyacına göre şekilleniyor.

Jetlag Social Club uygulamasında ilk şehir Tokyo

Amerika, EMEA ve APAC bölgesinde hizmet veren dijital pazarlama ajansı Isobar tarafından geliştirilen proje şuan için sadece Google Play’de bulunan uygulama kişinin biyolojik saatine uygun kişiselleştirmiş deneyimler sunarak uçuşun getirdiği sersemlikten daha rahat kurtulma olanağı sunuyor. uygulamanın pilot şehri Tokyo olarak belirlendi. Tokyo’yu ziyaret edenler gece veya gündüz fark etmeksizin kendilerine uygun etkinlikleri bulabilecek. Yiyecek, alışveriş, kültür gibi 130’dan fazla deneyimi Tokyo için hayata geçiren şirket, şehri 24 saat canlı tutarken uzun uçuş gerçekleştiren müşterilerinin vücut ritmini bulmasına yardımcı oluyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz