İş Seyahati Rezervasyonu Girişimi TravelPerk, 60 Milyon Dolar Fon Topladı 0

TravelPerk, kullanıcıların otel odaları ve seyahat biletleri rezervasyonu yapmasını ve seyahat planlarını, faturaları ve sadakat programlarını yönetmelerini sağlayan ücretsiz bir iş seyahati platformu geliştiriyor.

Barselona merkezli iş seyahati rezervasyon startup şirketi TravelPerk SL, geçtiğimiz hafta C serisi finansman turuna ek olarak 60 milyon dolar daha kazandığını duyurdu. DST Global’in ortakları ve risk sermayesi şirketleri Kinnevik AB, Target Global, Felix Capital, Heartcore ve LocalGlobe, turda yer aldı ve şirket turu kimin yönettiğini açıklamadı. Eklenen fon, toplam fonu 104 milyon dolara çıkardı.

Şirket yapmış olduğu açıklamada, elde ettiği fonu ekibini ve ürün yelpazesini genişletmek için kullanmayı planladığını bildirdi.

TravelPerk, kullanıcıların otel odaları ve seyahat biletleri rezervasyonu yaptırmasını ve seyahat planlarını, faturaları ve sadakat programlarını yönetmelerini sağlayan ücretsiz bir iş seyahati platformu geliştirmektedir. TravelPerk’in platformu, Booking.com, Expedia, Skyscanner ve Airbnb dahil olmak üzere diğer seyahat rezervasyon hizmetleriyle de birlikte çalışıyor.

TravelPerk, 2015 yılında Baş Ürün Sorumlusu Javier Suarez ve 2014 yılında Booking.com’a satılmış olan Hotel Ninjas’ın kurucu ortağı ve İsrail İstihbarat Teşkilatı’nın teknolojik biriminden kıdemli bir emekli olan CEO’su Avi Meir tarafından kurulmuştu. Şirket açıklamalarına göre bugüne kadar 134 milyon dolar fon topladı.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.