Air Canada, Yoluna Airep ile Devam Edecek.

Havayolu yolcu ve kargo temsilciliği yapmak üzere 1992 yılında kurulmuş olan Airep, Dünyanın en güvenilir havayollarından olan Air Canada’nın, Türkiye temsilci olarak hizmet verecek.

South African Airways, TWA Trans World Airlines, Virgin Atlantic Airlines, Air Algerie, Maersk Air ve Pakistan International Airlines tarafımızca Türkiye’de temsil etmiş olan ve halen Air Transat, Thai Airways, Scandinavian Airlines (SAS), Kuwait Airways ve kargo temsilciliği olarak Kuwait Airways ve Thai Airlines temsil etmekte olan Airep, European Cargo Services’in Turkiye’de  Genel Acentası olarak hizmet vermektedir.

Airep, yapılan anlaşma neticesinden Kanada’nın ulusal ve en büyük havayolu şirketi olarak Ekonomi, Premium Ekonomi ve Business kabin sınıflarında yılda yaklaşık 38 milyonun üzerinde yolcu taşımakta olan Air Canada ‘nın Türkiye temsilcisi olarak hizmet verecek.

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!