Air Arabia Yeni Uçak İçi Eğlence Sistemini Tanıtıyor 0

Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki ilk ve en düşük maliyetli havayolu şirketi (LCC) olan Air Arabia, taşıyıcı ile seyahat eden yolcuların akıllı telefonlarından, tabletlerinden veya dizüstü bilgisayarlarından dijital içeriğe erişmesine imkân sağlayan yeni uçuş öncesi eğlence sistemi ‘SkyTime’ı piyasaya sürdüğünü duyurdu. Yeni yenilikçi eğlence sistemi şimdilerde Air Arabia’nın filosunda mevcut durumda.

Müşteriler, kalkıştan hemen sonra ‘SkyTime’ ağına erişebilir ve Hollywood, Bollywood, Arap ve Rus filmleri, televizyon şovları, müzik, destinasyon ipuçları ve oyunların yanı sıra küçüklere özel programların tadını çıkarabilirler. Sistem, kullanımı ve erişimini neredeyse zahmetsiz hale getiren uygulamadan bağımsızdır.

Air Arabia Grup İcra Kurulu Başkanı Adel Al Ali, lansman hakkında yaptığı açıklamada; “Müşterilerimize katma değer sağlamak için her zaman teknolojiden en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyoruz. Air Arabia uçuşlarında müşterilere katma değer sağlamak amacıyla tasarlanan tamamen yeni uçak içi eğlence sistemimiz olan “SkyTime”ı sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yeni lansman, Air Arabia’nın müşterilere gerçek değer ve kolaylık sağlamayı amaçlayan yenilikçi çözümleri sürekli uygulama konusundaki kararlılığını yansıtıyor” dedi.

Air Arabia müşterileri, Wi-Fi bağlantısını etkinleştirerek ve ‘SkyTime’ ağını seçerek kalkıştan sonra yeni sisteme erişebilirler. Giriş yaparak, müşterilere seyahat ettikleri şehir hakkında değerli ipuçları sağlayan bir özelliğin yanı sıra çok çeşitli eğlence içeriğine göz atabilirler.

Air Arabia, müşterilerine basit ve verimli çözümler sunmak için en son teknolojiyi kullanmakla ünlü. Taşıyıcı, müşterilere uçaktan harcadığı mesafeden ziyade harcanan paraya dayalı puan kazanma seçeneği sunan bir “çevrimiçi” sadakat sistemi sunan “Havayolu”dur.

Air Arabia, BAE, Fas ve Mısır’a yayılmış çok sayıda merkezden, 54 uçak filosuyla 155’den fazla rotada hizmet veriyor ve 2019’da daha da genişlemeyi planlıyor. Air Arabia Grup, dünya genelinde seyahat ve turizm hizmetleri sunan havayollarından ve işletmelerden oluşan halka açık, önde gelen bir şirket haline geldi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.