Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

“Ah Bende de Şöyle Bir Şey Olsaydı” Diyeceksiniz

Vintage Revivals adlı blogun sahibi Mandi, sitesinde “kendin yap” temalı işlerini paylaşıyor. “Kendin yap” konusunda “korkusuz” bir tavır takınan ve bunu blogun pek çok yerinde dile getiren Mandi belli ki hayal gücüne ket vurmamak gerektiğine inananlardan.

Vintage Revivals’ta yer alan en ilginç projelerden biri  de 1973 model bir Bell karavanın yeniden yaratım süreci. Mandi internette bulup satın aldığı bu mini karavanı öyle bir değiştirmiş ki “kendin yap” işlerinde korkusuz olmanın ne demek olduğunu göstermiş.

vintage-romork-once-ve-sonrasi

vintage-romork-once-ve-sonrasi2

Mandi bu dökük karavanı 1000 dolara satın almış almasına da içindeki her şeyin toptan değiştirmesi gerekiyormuş. Aylar süren çalışmanın ardından aracın her yeri baştan sona değişmiş. En ufak ayrıntılar Mandi’nin elinde hayat bulmuş. Karavanın içindeki karanlık ve basık halinden eser kalmamış. Dışarıdan bakıldığında ise ortaya şöyle bir şey çıkmış.

vintage-romork-once-ve-sonrasi-

vintage-romork-once-ve-sonrasi3

vintage-romork-once-ve-sonrasi5

vintage-romork-once-ve-sonrasi6

Kaynak: Nolmus

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir